Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları, Bedeninize göre giyinerek çok daha zayıf görünebilirsiniz. Bunun için yalnızca vücut tipinizi en doğru şekilde analiz etmek ve bu analiz doğrultusundada giyinmek yeterlidir. Bu sayede bedeninizi daha ince gösterebilir, bacaklarınızı daha uzun gösterebilir ve omuzlarınızı olduğundan bir miktar daha geniş gösterebilirsiniz.

Renk Oyunları Sağlayın

Özellikle uzun boylu bayanların daha orantılı ve hoş görünebilmek için vücutlarını bölerek iki farklı renk kombinine yer vermeleri gerekiyor. Üst kısmı farklı renk ve alt kısmı farklı renk olan elbiseler tercih edebileceğiniz gibi, bir bölümünden renk geçişleri olan elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Farklı parçalarda giyim ürünleri seçerek de aynı imajı yaratabilirsiniz.

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları
Zayıf Görünmenin Püf Noktaları görsel

Bacaklarınızı Düzgün Gösterin

Zayıf bacaklara sahipseniz diz altı etekler sizin için daha uygundur. 2015 modası olan kloş etek modellerini tercih edebilirsiniz. Kloş etek modelleri baldırların en geniş olduğu bölümlerde biter ve bu sayede bacaklarınızı daha zarif gösterir. Yüksek topuklu ayakkabılar sizi daha düzgün gösterir ancak bacaklarınızın inceliği daha belirgin hale gelebilir.

Omuzlar İçin Şapka Kullanın

Geniş kenarlı şapkaları kullanarak omuzlarınızı olduğundan daha orantılı gösterebilirsiniz. Bu geniş kenarlı şapkalar sayesinde hem beliniz daha ince görünecek hem de omuzlarınız.

Bacaklarınız Kalınsa Maksi Etekleri Seçin

Maksi etekler kalın olan bacaklarınızın daha formda ve hoş görünmesini sağlayacaktır.

İnce Bel İçin Yapmanız Gerekenler

Kalın kemer modelleri tercih ederek belinizdeki fazlalıkları kamufle edebilirsiniz. Bu kalın kemerler sayesinde ilgiyi belinize çekeceksiniz ve bu durum sizi daha ince gösterecektir.

Boyunuzu Uzun Göstermek İçin Yapmanız Gerekenler

Boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilmek için tulum tercihi iyi bir seçimdir. Daha hoş ve etkili görünüm için topuklu ayakkabılar ve bu ayakkabıları örtecek oranda tulumlar tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlarla Zarifliği Yakalayın

Büyük saat tercihi bileklerinizi daha zarif ve hoş gösterecektir. Ayrıca iddialı ve daha çok dikkat çekeceğiniz bir görünüm sağlayacaktır.

Bacaklarınız Düzgün Değilse Skinny Jeans Tercih Edin

Bacaklarınız ince ancak düzgün değilse ve şort giymekten çekiniyorsanız, skinny jeans pantolonlarla bacaklarınızı daha düzgün ve seksi gösterebilirsiniz.

Bacak Boyunuzu Uzatmak İçin

2015 modasını incelediğimizde belde biten kısa ceketlerin yeniden moda olduğunu görmekteyiz. Bu ceketler sayesinde minyon tipli bayanlar daha uzun görünebilmektedir.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir