Yüz Gerdirme Diyeti Nasıl Yapılır

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Yüz Gerdirme Diyeti Nasıl Yapılır

Yüz Gerdirme Diyeti Nasıl Yapılır, Yüz gerdirme diyetiyle artık yüz gerdirme ameliyatları ve operasyonlarından kurtulmuş olacaksınız. Sağlıklı bir zayıflama için bıçak altına yatmanıza gerek kalmayacak. Yüz gerdirme diyetiyle birlikte yüz gerdirme maskelerini uygulamamız bizim için daha çabuk sonuca varmamızı sağlayacaktır. Beslenmemizin yanı sıra yüz gerdirme egzersizlerini de uygulayarak yüz kaslarımızın gerilmesinde yardımcı etken olarak sporun egzersiz tarafını alışkanlık haline getirmemiz, gerekiyor. Leyla Alaton’un uyguladığı ve başarılı sonuç aldığı yüz gerdirme diyetini kuytu.net olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Yüz Gerdirme Diyeti

Yüz gerdirme diyetinin yaklaşık olarak tedavi süreci 3 günlüktür. Bu diyeti uygularken kilo olarak da düşüşe geçeceksiniz. Öncelikli olarak yüz yağlarınızı eritmeye yarayan bu diyet bölgesel olarak da zayıflatabiliyor.

Bu diyeti uygularken bol bol sıvı tüketebilirsiniz. Su, portakal suyu, elma suyu ayrıca siyah çay yerine yeşil çay tüketmeniz hızlı zayıflamanıza ve metabolizmanızın daha hızlı çalışarak kilo vermenize yardımcı olacağını unutmayın. Yüz gerdirme diyetinin tarifi ve uygulanışı; Sabahları haşlanmış olan yumurtalarımızdan 3 tanesinin beyazı ve bir yumurta sarısı ile yaptığımız omlet bunun yanında omega 3 bakımdan zengin olan somon balığını tüketiyoruz. İnce bir dilim karpuz veya kavun bunun yanında yarım su bardağı taneli meyve yenebilir. Kiraz, çilek, ahu  dudu gibi.

Yüz Gerdirme Diyeti Nasıl Yapılır
Yüz Gerdirme Diyeti Nasıl Yapılır görsel

Öğlen; Yemeğe oturmadan önce iki bardak su içmeliyiz. Su açlık hissimizi bastıracaktır. Bunun sayesinde daha az yemiş olarak sofradan kalkarız. Sudan sonra ızgara somon balığımız ve zeytinyağı sardalye balığı tüketin. Mevsimsel salata bol limonlu ve zeytinyağlı, salatanın üzerine taneli meyvelerden tercih olarak yenebilir.

Akşam; Balık cinsi sizin damak zevkinize kalmış, somon, sardalye veya tonbalığı yenebilir. Bol limonlu yeşil salata, haşlanmış olan brokolilerimiz ve ıspanak, yemekten sonra taneli meyve olarak kiraz yenebilir. Yüz gerdirme diyetini yüz maskeleri ve yüz gerdirme egzersizleri ile uygulayarak daha hızlı zayıflayabilirsiniz. Size en uygun diyeti, diyetisyenlerin verebileceğini unutmayın.

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir