Yorgunluğa ne iyi gelir

SON GÜNCELLEME: Ocak 9, 2017

Yorgunluga Ne iyi Gelir
Yorgunluga Ne iyi Gelir

Yorgunluğa ne iyi gelir sorusuna cevap arıyorsanız, Sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Genellikle hazır gıdalardan, bol yağlı, tuzlu ve şekerli yiyeceklerden uzak durun. Gün boyu bol bol su içmeyi ihmal etmeyin.

Hareket etmeyi ihmal etmeyin, derli toplu egzersiz yapın.  Zihninizi ve bedeninizi rahatlatmanın yollarını keşfedin. Yoga ya da meditasyon bu yöntemlerden bazılarıdır. Çalışma saatlerinizin abartıya kaçmamasına dikkat edin Sizde sık sık strese niçin olan faktörleri ortadan kaldırmaya bakın. İş değiştirebilir, tatile çıkabilir ya da sizi zorlayan bir temasa son verebilirsiniz. Doktorunuza da danışarak multi vitamin hapı almaya başlayabilirsiniz.  Alkol, nikotin ve uyuşturucudan uzak durmalısınız.

Yorgunluğa Ne iyi Gelir Bitkisel

Bal: aşırı Halsizliğe ve yorgunluğa karşı ve efor sarf etmeniz gerektiğinde 15-20 dakika evvel 1 yemek kaşığı kadar bal tüketmeniz sizin halsizliğinize ve yorgunluğunuza iyi gelecektir.

Sarımsak: Aşırı halsizliğe ve zihin yorgunluğuna karşı son derece iyi gelir. Bulaşıcı hastalıklara karşı dogal bir antibiyotiktir ve tedavi niteliğine sahiptir.

Mercimek: Etin konumunu tutan son derece sıhhatli bir protein deposudur. Genellikle doğum yapmış annelerin lohusalık döneminde bol miktarda tüketmeleri gereken bir besindir.

Yeşil salata: Aşırı halsizliğe ve yorgunluğa karşı iyi gelerek bedenin toksinlerden arınmasını sağlayarak enerji sunar ve halsizliğe iyi gelir.

Tere: Aşırı halsizliğe ve yorgunluğa karşı tereyi bol bol tüketmek gerekir. Vitamin açısından varlıklı olan tere dinçleştirici özelliğe sahiptir.

Frenk Üzümü: aşırı halsizliğe karşı bedenin direncini artırarak zindelik ve canlılık verici özelliğe sahiptir.

Her gece bedeninizin gereksinimi bulunduğu kadar, iyi bir uyku uyumak önemlidir.

Ayrıca kontrol et:

Kalça Ağrısına Ne iyi Gelir

Kalça Ağrısına Ne iyi Gelir?

Kalça ağrısına ne iyi Gelir? Kalça ağrısı nasıl geçer? sorularının cevabı yazımızın devamında. Son zamanların önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir