Yağlarınızı Yakan Çay

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Yağlarınızı Yakan Çay

Yağlarınızı Yakan Çay, Yağ yakan çay kilo vermek ve yağlarından kurtulmak isteyen bayanların vazgeçilmez içeceği olacak. Yağ yakan çay sayesinde çok kısa süre içerisinde vücudunuzda bulunan yağları yakarak kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabileceksiniz.

Yağ yakan çay

Bu çayımızın özünde salatalık kullanacağız. Zaten salatalık olmayan bir diyet düşünülemez. Sizlere o kadar güzel bir zayıflama çayı vereceğiz ki , hemen uygulamaya geçip kilolarınızdan hemen kullanacaksınız.

Bu çay daha önce denediğiniz zayıflama çaylarına hiç benzemiyor. İçerisinde salatalık olan ve yağ yakan bu sıra dışı zayıflama çayı vücudunuzda yağları yakıp , vücudunuzdan dışarı kolayca atılmasını sağlıyor.

Yağlarınızı Yakan Çay
Yağlarınızı Yakan Çay görsel

Yağ yakan bitkisel çay tarifi

Tarifini vereceğimiz bu bitkisel çay aynı zamanda sindirim sistemini düzenleyecek ve kabızlığı tamamen ortadan kaldıracak bir bitkisel çaydır. Aynı zamanda diyet ile beraber kullanıldığında çok rahat bir diyet dönemi sağlamaktadır.

Bitkisel çayımızı tamamen uzman tavsiyesi ile sizlere yazdık. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tüketebilir ve kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Şimdi sıra geldi o çok özel ve yağ yakan bitkisel çayımızın tarifini vermeye…

Salatalık Çayı Tarifi

Malzemeler

    • Salatalık ( 1 adet )
    • Zencefil ( 1 tatlı kaşığı ve rendelenmiş )
    • Limon ( 1 adet dilimlenmiş )
    • Taze nane ( 10-15 dal )

Nasıl Yapılır?

Bir sürahi içerisine 1 litre su koyun ve bütün malzemeleri sürahinin içerisine atıp bir kaç kere karıştırın. Ardından bir gün bu su içerisinde bekletin. Salatalık çayını sabah , akşam  ve aç karnına tüketin.

Bu çayın yararı bağırsakta bulunan sindirim enzimlerini aktive eder. Bu şekilde yedikleriniz iyi bir şekilde sindirilir ve daha az açıkmış olursunuz. Aynı zamanda bu bitkisel çay ile tatlı isteğiniz de azalacaktır.

Aynı zamanda salatalığın faydalarından yararlanmış ve hem doğal hem de sağlıklı bir içecek işmiş olacaksınız. Ancak şunu da bilmenizde yarar görüyorum. Bu çayı içeyim ne de olsa zayıflatıyor derseniz ve sürekli bir şeyler atıştırırsanız tabi ki yararını göremezsiniz.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir