Ton Balığı Diyeti Nedir Ve Nasıl Yapılır

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Ton Balığı Diyeti Nedir Ve Nasıl Yapılır

Ton Balığı Diyeti Nedir Ve Nasıl Yapılır, Kısa zamanda birkaç kilo vermek isteyenlere hitap eden bir program olan ton balığı diyeti, üç günde yaklaşık üç kilo vermek mümkün. Protein ağırlıklı bir beslenmeyi tercih edenlere hitap eden bu reçetede, tuz ve karabiber dışında baharatları almak yasak ve bol bol su içmek tavsiye ediliyor.

İlk gün kahvaltıda kızarmış ekmek, çay, greyfurt suyu ve fıstık ezmesi var. Öğle yemeğinde ton balığı ve sıcak bir içecek; akşam ise herhangi bir et, yanında sebze, ardından dondurma ve bir elma yer alıyor.

Ton Balığı Diyeti Nedir Ve Nasıl Yapılır
Ton Balığı Diyeti NedirGörsel

İkinci gün sabah

haşlanmış yumurta, kızarmış ekmek, çay ve muz; öğle yemeğinde peynir, tuna balığı ve bisküvi; akşam da ton balığı, brokoli veya lahana, tatlı olarak muz ve dondurma bulunuyor.

Üçüncü ve son günün menüsünde; kahvaltı için bisküvi, çay veya kahve, peynir ve elma; öğle yemeğinde kızarmış ekmek ve yumurta, yanında çay; akşam ise ton balığı, sebze ve tatlı olarak dondurma yer alıyor.

Ton balığı diyeti ile ilgili uyarılar ise; programın dışına taşmamak, diğer alternatifleri menüye dahil etmemek ve bir ay geçmeden bu diyeti tekrar uygulamamak şeklinde.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir