Spor ve Sağlıklı Yaşam

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018


Spor
  yapmak yaşamak demektir.  Spor; bir yaşam stili ve yaşamın zorlu yollarını kolaylıkla aşabilme şeklidir. Yaşamı tam olarak kucaklayabilmek sporla her daim daha huzurlu ve basit  olacaktır. Çünkü yaşamı devam ettirebilmek ve sorunsuz yaşamak için spor yapıp ilgilenmek en önemli görevdir. Spor olmayan bir hayat ise insanın veya bir canlının daha çabuk tükenmesi veya ölmesi demektir.

Spor; birçok problemin, vücuttaki hem fiziksel hem de ruhsal problemlerin en önemli ilacı yerindedir. Bu ilaç gerçek anlamda en doğal halinde hayatımızda bulunmakta ve insan bu ilacı gerektiği gibi değerlendirmek çok kötü olmakta. Gerçek olarak bu doğal ilacı kullananların durumu da tüm güzelliğiyle önümüzde güzel bir şekilde duruyordur. O zaman ise olması gerekli olan şey ortada olup, elinde bulunmakta olan bu doğal iksiri kullanmayı çok iyi biliyor olmalı ve kendisini kötü duruma hiç bir zaman sokmamalıdır. Mağduriyet gelmeden evvel himayenizde bulunmakta olan doğal yollardaki opsiyonlarını çok iyi değerlendirmelidir.

Eğer ki insanlık tam anlamıyle doğal beslenmeye ve kesinlikle spor yapmaya önem gösterirse, o insan için yaşamayı veya hayatını kesinlikle bir Cennete çevirecektir. Lakin bu Cenneti değerlendirme başaramıyor ise, o zaman da himayesinde bulunan  mükemmel vaziyet maalesef ki  Cehennem halini alır. Çünkü spor yapmamış bir insanın bedeni  belli bir süre zaafında artık yardım  isteği vermeye başlar ve alarm müzikleri çok yüksek dereceden kulakları sağır edecek şekilde çalacaktır.

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

1 Yorum

  1. Spor en çok yapmak istediğim şey. Hep heves ederim sokakta koşan insanlara. Ama hiçbir zaman yapamam 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir