Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Aldatılan Kızımın Tek Çaresi Oldu
 

Güzel ve farklı hislerle kurulan evliliklerin dağılması aslında hiç iyi olmaz. Ama bazen de göz görerek insanların üzülmesine katlanılmaz. En güzel hisler sevgiyle başlar ve evlilikle bütünlenir. Fakat bunu doğru insanla yaşamanızı tavsiye ederim. Duygusallık ve diğer duyguları paylaşacağınız insan, bir ömür size destek olunca hayat daha güzel. Ben kızımı yeni evlendirmiştim. Damadım aynı oğlum gibi olmuştu ve çok şanslı olduğumu hissederdim. Ama kim bilir ki, yüzümüze gülerek arkamızdan iş çeviriyor. Cep telefonunu sürekli kızımdan gizlerdir. Altlı üstlü oturmanın faydalarını gördüm gerçekten. Benim bir tanecik kızım var ve onun mutlu olması için yapamayacağım şey yok gerçekten. İnsanları bazen hiç anlayamıyorum, neden kurulu düzenlerini bozar ki. Onu çok seven kızım, aslında aldatan ve hak etmeyen kocaya sahipmiş.

Kendisinin süpermarketi var. Burada genç kızları işe alıyor ve onlara destek olduğunu söylerdi. Fakat işten çıkan kızlardan biri, beni dışarıda gördüğü zaman damadımı şikayet etti. Onunla bir yerde oturup çay içmemi söyledi, ben şaşırdım. Çayımı yudumlarken bana öyle şeyler anlattı ki, akıllara sığmaz resmen. Adam meğer, her işe giren kızla bir şeyler yaşama fikrine sahipmiş. Derinlemesine anlattı bana. Tabii tek taraflı dinlemek olmaz. Habersiz şekilde markete gittim, diğer kızlarla görüştüm. Çalışan dört kişi var zaten. Hepsiyle sevgili gibi ve bu kadar rahatlık kesinlikle bendeki teraziye sığmaz. Kızıma bunu söylemeye çalıştım ama anlamadı. Soğutma büyüsü nasıl yapılır diye derin bir araştırmaya girdim. Büyü platformları var internet üzerinde. Burada insanların yazdığı yazılar var ve öneriler mevcut. Bir hocanın numarasını aldım. Kızımdan habersiz şekilde, yanına gitmeye karar verdim. Belki kötü bir iş ama, ben kızımı dünyalar kadar seven bir anneyim. Hazır çocuğu yokken ayrılsın ve genç yaşını en güzel şekilde yaşasın.

Medyumla görüşme yaparken, bana sebebini sordu. Anlattığımda oda şaşırdı ve dünyanın bin bir türlü hali var. En güzel yolun, soğutma büyüsü yapmak olacağını anlattı. Bir takım araştırmalar yaptığımı ve özellikle geldiğimi anlattım. Büyü malzemelerini bir araya getirdim, farklı işlerle uğraştığımı belirttim. Ama tam da istediğim sonuçları alacağımı söyledikten sonra, aradan kırk altı (46) gün geçti ve istediğime ulaşmayı başardım. Artık kızım ve damadım birbirinden soğudu adeta. İlişkilerini bitirme kararını aldılar. Bir süre sorunlar yaşadı, fakat sonunda ulaştığım zafer beni mutlu etti. En çok kızım için sevindim, öyle hak etmeyen ve namussuzluk yapan biriyle ilişkisini kopardı. İstediğim gibi oldu gerçekten de, hocamdan Allah razı olsun. Kızımın geleceğini ve istikbalini düşünmek zorundayım. Ayrıca böyle adamlar, bu tarzdaki işleri sonuna kadar hak ediyor. İnsanda utanma yoksa, bende büyü yaptırmakta sonuna kadar haklıyım kesinlikle.Detaylar İçin: https://www.profesyonelmedyum.net