Soğan Kürü Tarifi, Soğan Kürü Faydaları

SON GÜNCELLEME: Kasım 1, 2017

Soğan Kürü Tarifi, Soğan Kürü Faydaları

Soğan Kürü Tarifi, Soğan Kürü Faydaları, Soğan kürünün bay ve bayanlar için çok önemli olduğu kullanalar tarafından onaylanmıştır. Soğan kürü tarifi, soğan kürü faydaları, ahmet maranki, ibrahim saraçoğlu soğan kürü, soğan suyu faydaları, yorumları ve kullanımına dair bilgiler. Vücut için çok faydalı olan soğan kürü pek çok hastalığın tedavisinde kullanıldığı gibi kilo verme konusunda da çok yardımcıdır.

Soğan Kürü Faydaları ve Yararları

Soğan kürü yumurtalık kistlerine, soğuk algınlığı tedavisinde uygulandığı zaman çok faydalı olacaktır. 1 su bardağı suyu kaynatalım içine 1 orta boy soğanı atalım ve 5 dakika kaynatalım. Kaynadıktan sonra ılımasını bekleyelim ve içelim. Bu kürü her gün taze olarak uygulayalım ve sağlıklı bir şekilde yağların yanmasını sağlayalım

Soğan Kürü Tarifi, Soğan Kürü Faydaları
Soğan Kürü Tarifi, Soğan Kürü Faydaları görsel

Soğan Kürü Tarifi

Yumurtalık kistleri için soğan kürü tedavisinde ise adetten 10 gün önce başlayın ve 10 gün boyunca uygulayın. Aynı şekilde diğer adetiniz başlamadan 10 gün önce başlayıp takip eden 10 gün içinde devam edin.

Bu şekilde 4 ay kullanın ve yumurtalık kistlerinizin tedavisinde başarılı sonuçlar elde edin. Şeker hastaları için de soğan suyu kürü oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. 1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayalım. Yıkadıktan sonra sirkeli suda bekletelim.

ahmet maranki soğan kürü – İbrahim  Saraçoğlu soğan kürü Tarifi

1 bardak suyun içine koyup birkaç taşım kaynatalım. Kandaki şeker oranını dengeleyeceği için diyabet hastalarının içmesi gerekir. Soğan suyunun içine yarım limon sıkarak ılıtıp için. Kilo verme konusunda son derece etkilidir. Soğan suyu metabolizmayı hızlandırır ve yağları yakar. Hiçbir yan etkisi yoktur ve büyük küçük herkesin uygulayabileceği kürlerden biridir.

Doğum yapan bayanlar fazla kilolarından kurtulmak için çeşitli yollara başvururlar. Oysa soğan suyu kürü herhangi bir şey yapmaya gerek duymadan kısa sürede zayıflamanızı sağlayacaktır.

 

Ayrıca kontrol et:

Buğday tohumu yağı faydaları

Buğday Tohumu Yağı Neye İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Buğday Yağının Faydaları Nelerdir?Buğday Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır? Son zamanlarda alternatif tıbbın ilerlemesiyle doğal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir