Siyah Turp Suyunun Faydaları

SON GÜNCELLEME: Kasım 21, 2017

Siyah Turp Suyunun Faydaları

Siyah Turp Suyunun Faydaları, Profesör Doktor Ahmet Maranki siyah turpun, sağlık açısından faydalarını ve yararlarını anlatırken, siyah turpun hastalıklara iyi geldiğini de açıklıyor. Günümüzde, meyveler, bitkiler ve bir çok besin maddesinden hastalıklarımız için faydalandığımız gibi, doğal tedavi yöntemlerini tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Aspirin, yerine sarımsak yemek gibi birşey. Vücudumuzu kimyasallara karşı alışkın bir hale getirirsek, bünyemiz zamanla bunu hep isteyecektir. Bitkisel tedavi yöntemleri ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Siyah Turp Suyunun Faydaları
Siyah Turp Suyunun Faydaları görsel

Siyah turpun faydalarıSafra kesesinin korunmasını sağladığı gibi boşalmasına yardım eder. Akciğerlerimizi besleyerek, nefes alıp vermemizi dengeler. Karaciğer hücrelerini yeniler. Siyah turp diş ve diş etlerinizide besleyici bir özelliğe sahiptir, diş kanamalarının önüne geçer. Kilo alamayanlar siyah turp yiyerek iştahlarını açabilirler. İdrar söktürücü özelliği vardır. Siyah turp öksürük gibi üşütme hastalıklarınada çok iyi geliyor. Saçınızı besliyor, siyah turp yiyerek saçlarınıza içeriden protein tedavisi yapabilirsiniz.

Siyah turp ve suyunun faydaları da aynı şekildedir. Bünyesinde bulundurduğu B1 ce C vitaminleri sayesinde, sağlığınızı en üst seviyeye çekerek hastalıklara karşı sizin bağışıklığınızı güçlendirir.

Karaciğer rahatsızlıkları, üşütme hastalıkları, egzama gibi bir çok hastalıkların tedavisinde bitkisel kür olarak kullanılmakta olan siyah turp hangi hastalıklara faydası, faydalı bu makalemizde öğrenmiş olduk. Siyah turpu size en yakın manavlardan temin ederek günlük yemeklerinizde, salatanın üzerinde kullanabilir, yada suyunu içebilir, tüketebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşam için siyah turpu tavsiye ediyoruz.

Ayrıca kontrol et:

Buğday tohumu yağı faydaları

Buğday Tohumu Yağı Neye İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Buğday Yağının Faydaları Nelerdir?Buğday Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır? Son zamanlarda alternatif tıbbın ilerlemesiyle doğal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir