Sıtma Hastalığı Nedir Ve Ne iyi Gelir

SON GÜNCELLEME: Eylül 14, 2017

Sıtma Hastalığı Nedir Ve Ne iyi Gelir

Sıtma Hastalığı Nedir Ve Ne iyi Geliri, Sıtma hastalığı sivrisinek aracılığı ile insanlara bulaşan bir hastalıktır. Sıtmaya iyi gelen yiyecekler bulunmaktadır. Bu yiyeceklerin alınması ile sıtma üzerinde iyi sonuçlar alındığı onaylanmıştır.

Tarçın:

Tarçın sıtmanın tedavisi için kullanılması gereken bir ilaçtır. Tarçının bal ile birlikte karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Buna sürekli olarak devam edilmesi gerekilmektedir. Ancak o zaman sıtma için sonuçlar alınabilecektir.

Greyfurt:

Meyve ve sebzeler daha iyi etkiye sahiptirler. Bunların kullanımı ile doğal ve sağlıklı şekilde sonuçlar elde edilmiş olunacaktır. Özellikle greyfurt içerdiği yüksek C vitamini ile iyi sonuçlar verecektir. Günlük olarak tüketildiğinde iyi sonuçların alındığı görülmüştür.

Sıtma Hastalığı Nedir Ve Ne iyi Gelir
Sıtma Hastalığı Nedir Görsel

Limon:

Sıtmaa için kullanılabilecek diğer doğal besinlerden biri limondur. Limon sıtmaa için azaltıcı etkiler taşımaktadır. Ayrıca ateş düşürücü olan limon sıtmaa için kullanılacak en iyi besinlerden biri olmaktadır. Limon kullanımına gün içinde devam edilmelidir.

Fesleğen:

Fesleğen sıtmaaya iyi gelen diğer bitkiler arasındadır. Ayrıca ateşi düşürücü etkisi bulunmaktadır. Fesleğenin karabiber ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede etkisi daha hızlı görülebilecektir.

C vitamini içeren besinler:

Sıtmaaya iyi gelen diğer yiyecekler arasında ise narenciyeler vardır. Bunların düzenli olarak alınımına devam etmek gerekir. C vitamini içeren besinler arasında: karnabahar, maydanoz, lahana, yeşilbiber gibi besinler bulunmaktadır. Bu besinler doğrudan veya yemeklere eklenerek kullanılabilir. Bu şekilde kısa sürede iyi sonuçların alındığı görülecektir. C vitaminini aksatmadan devam ettirmek siroz için oldukça etkili bir hamle olacaktır. Siroza etki edecek iyi haller C vitamini alımıyla birlikte başlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca kontrol et:

Günlük Sakızı Nedir, Faydaları Nelerdir

İÇİNDEKİLER Günlük Sakızı Nedir, Faydaları NelerdirGünlük Sakızı Faydaları günlük sakızı zararları günlük sakızı kullanımı Günlük Sakızı Nedir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir