Siğile Ne İyi Gelir ?

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

sigile-ne-iyi-gelir-1Siğile Ne İyi Gelir ,siğile iyi gelen bitkiler siğile iyi gelen şeyler ,siğil nasıl geçer hakkında bilgiler verilmiştir.

 

Toplumumuzda her ne kadar yanlış bilinse de siğil, kurbağalardan değil, papillomavirüs ailesindeki HPV virüsünden bulaşmaktadır. 200 den fazla çeşidi bulunan bu virüsün bazı çeşitleri bulaşıcıdır. Bu yüzden çok dikkat edilmeli ve temastan kaçınılmalıdır. Siğil özellikle cinsel yollarla bulaşmaktadır. Siğil cerrahi ve kriyojenik kaldırma yöntemleri ile alındığı gibi bazı küçük siğil çeşitleri ise bitkisel yöntemlerle de geçebilmektedir. Siğiller yaygın olarak el ve ayaklarda görülse de diğer bölgelerde de görülebilmektedir. Siğillere iyi gelen bazı bitkisel çözümler de şunlardır:
Elma Sirkesi; bir top pamuğa elma sirkesini dökün ve siğilli bölgeye bir bant yardımıyla sirkeli pamuğu yapıştırın. Fazla vaktiniz yoksa birkaç saat bekletin ama daha etkili olmasını istiyorsanız bir gece bekletmelisiniz. Bu yöntemi bir hafta boyunca her gün uygulayınız sonuçlar daha etkili olacaktır.

sigile-ne-iyi-gelir-2

Siğil nasıl geçer

Aloe Vera Suyu ve Jeli;

Aloe vera suyu siğil tedavisinde oldukça etkili ve doğal bir yöntemdir. Aloe vera suyunu her gün için ve aloe vera yaprağını koparın ve içindeki jeli siğilli olan bölgeye sürün 2-3 saat bekletin daha sonra ılık su ile durulayın. Ve bu yöntemi sıklıkla uygulayın. Ayrıca bu yöntem ile cildiniz nemlenmiş olacaktır.

Hint Yağı;

Siğil olan bölgeye doğrudan Hint yağını uygulayınız. Ve bu yöntemi siğil sorunu geçinceye kadar her gün uygulayınız.

Mürekkep;

Tükenmez kalem veya mürekkep ile siğilli bölgeyi iyice boyayınız ve boya geçtikçe yerine yenisini sürünüz. Bu yöntem oldukça hızlı yanıt veren bir yöntemdir. Bu yöntemi bizzat kendim işaret parmağım üzerinde denedim 3 gün gibi bir sürede siğil derdinden kalıcı olarak kurtulmuş oldum.

Umarım size yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden şifa diliyorum, geçmiş olsun.

 

 

Ayrıca kontrol et:

Sinüzite Ne İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Sinüzite Ne İyi Gelir?Tuzlu SuGreyfurt ile Sinüzüt TedavisiSıcak Su ile Sinüzit TedavisiSarımsak ile Sinüzit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir