Sezaryen Ağrılarına Ne iyi Gelir

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Sezaryen Ağrılarına Ne iyi Gelir

Sezaryen Ağrılarına Ne iyi Gelir, Sezaryen ağrıları özellikle soğuk hava ile birleşince iyice dayanılmaz ağrılar yaşanmaktadır. Sezaryen ağrılarının halk arasında bitkisel kaynaklar ile iyileştirildiği bilinmektedir. Geçmişten günümüze kadınlar bu sezaryeen ağrılar için bitkileri kullanmışlardır. Ve bu bitkiler ile oldukça iyi sonuçlar elde etmişlerdir.

Sezaryen Ağrılarına Ne iyi Gelir
Sezaryen Ağrılarına Görsel

Kivi:

Sezaryeen ağrıları için alınabilecek en iyi besinlerden bir tanesi kividir. Kivide ağrı kesici bir özellik bulunmaktadır. Ağrıları tekrarlayanlar için kivi oldukça önemli bir kaynak olacaktır. Kivinin içerdiği yüksek oranda C vitamini ile ağrılar üzerinde iyileştirici etkiler görülmüştür. Kivi ayrıca onarıcı bir etkiye de sahiptir.

Portakal:

Narenciye ürünlerinden portakalı sık sık kullanmak gerekir. Bu şekilde en iyi sonuçları elde etmek mümkün olacaktır. Portakal içerdiği yüksek oranda vitaminler ile ağrılar için iyileştirici etki göstermektedir.

Yeşil sebzeler:

Sezaryeen ağrılarına iyi gelen diğer besin grupları arasında ise yeşil yapraklı sebzeler bulunmaktadır. Bu sebzelerin sık sık alınması ile ağrı üzerinde iyileşmeler görülecektir. Yeşil sebzeler arasında sayılan brokoli, lahana, ıspanak gibi besinlerin tüketimi ile iyi sonuçlar alınabilir. Uzmanlar özellikle vitamin açısından oldukça zengin olan bu besinlerin çiğ olarak veya haşlanarak yenmesini tavsiye etmektedir. Bu şekilde sebzelerin vitamin oranı korunurken, en iyi sonuçlar alınmış olunacaktır.

Tropikal meyveler:

Bununla birlikte tropikal meyvelerde sezaryeen ağrılarına iyi gelmektedir. Tropikal meyvelerin içerdiği C vitamini ve başta en önemli diğer vitaminlerin destekleyici etkisi bulunmaktadır. Tropikal meyvelerin arasında sayılan özellikle: ananas ve mango gibi meyvelerin yenmesine devam etmek gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Ayrıca kontrol et:

Kalça Ağrısına Ne iyi Gelir

Kalça Ağrısına Ne iyi Gelir?

Kalça ağrısına ne iyi Gelir? Kalça ağrısı nasıl geçer? sorularının cevabı yazımızın devamında. Son zamanların önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir