Proplan Küçük Irk Somonlu Yavru Köpek Maması

Proplan küçük ırk somonlu yavru köpek maması, hassas bir cilde sahip olan yavru köpeklerin daha sağlıklı bir cilde kavuşmasını sağlamaktadır. Yüksek formüllü özelliği sayesinde, hassas cilde sahip olan yavru köpeklerin deri ve tüy rahatsızlıklarını engellemek amacı ile protein desteği vermektedir. Zekâ ve beyin fonksiyonlarının gelişmesi için anne sütünde de bulunmakta olan DHA maddesini içermektedir. Özenle pişirildiği için yavru köpeklerin beğeneceği bir tada sahiptir. Yavru köpeklerin çiğneme fonksiyonlarına göre özel olarak üretilmiş, özel küçük taneciklerden oluşmaktadır. Beslenme önerisi ve şekli için uzman veteriner hekimden yardım almanız yavru köpeğinizin beslenmesi açısından önemlidir.

Yavru Köpek Mamaları

Yavru köpek maması, yavru köpeğinizin metabolizmasının ideal çalışması ve sağlıklı büyümesini sağlar ve uzun bir ömür sürebilmesi için yağ ve protein dengesini korumaktadır. Aynı zamanda formülünde bulunan uygun mineral dengesi ile yavru köpeğinizin kemik gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bağırsaklara yararlı olan bakterilerin gelişimini sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini desteklemektedir ve sindirimi optimize etmektedirler. İçerdiği doğal kondroitin ve k glukozamin bileşenleri ile sağlıklı ve esnek eklemler için kıkırdak sağlığını korumaya yardımcı olmaktadırlar. Yavru köpek mamaları, köpeğinizin deri yapısı ve parlak tüy oluşumunu vitaminler ile desteklemektedir. Metabolizmayı destekler ve devamlı enerji sağlamak için mineraller içermektedir. İskelet yapısının sağlıklı ve güçlü olması için gerekli olan tüm minerallere sahiptirler.

Köpek Ödülü Mamaları

Köpeğinize sunduğunuz ödüllerden biri olan köpek ödülü mamaları köpeğiniz için oldukça sağlıklı ve lezzetli mamalardır. Ödül mamalarını kullanmak için köpeğinizin en az 5,5- 6 aylık olması gerekmektedir. Köpeğinizin sağlık durumuna ve ırkına göre bir veterinere danışarak ödül mamalarının sıklığını ve miktarını ayarlamanız gerekmektedir. Köpeklerin oldukça sevdiği ödül mamaları günlük beslenmenin en fazla %20 sini oluşturmalıdır. Tüm boyutta ve ırktaki köpekler için köpek ödül mamaları veya bisküvileri bulunmaktadır. Kalsiyum ve fosfor içerdiğinden dolayı köpeğinizin kemik gelişimini desteklemektedirler. Kullanım önerisi bakımından köpeklerinizin boyutlarına göre farklı miktarda köpeğinize ödül maması vermek gerekmektedir. İçeriğinde bulunan çeşitli içerikler ile köpeğinize eşsiz bir lezzet sunabilirsiniz.