Polikistik Over Bitkisel Tedavisi

SON GÜNCELLEME: Şubat 7, 2019

Polikistik Over Bitkisel Tedavisi

Polikistik Over Bitkisel Tedavisi, Polikistik over sendromu günümüzde bir çok insanda görülmeye başladı, bu hastalığın adını bilmeyenler için kısaca bir özet geçelim. PCOS VE PKOS olarak bilinen tıpı dilindeki deyimiyle bizim anlayacağımız şekilde yumurtalıklarımızda meydana gelen normalden fazla irileşme ve kist oluşumunun oluşmasıyla birlikte kişinin hormonal problemlerinin ortaya çıkmasının nedenidir. Buna ek olarak erken menopoz da diyebiliriz.

polikistik over bitkisel tedavisi

Polikistik over sendromu olan kişilerde sivilce ve akneler görülür. Adet gecikmeleri başar. Obezite sorunu olur, aşırı kilo almaya başlarsınız. Tüylenme problemleriniz normalden daha fazla bir hale gelir. Kısırlık gibi aile ilişkilerinize zarar verebilecek nedenler doğurabilir. Size tavsiyemiz, en yakın uzman doktora başvurmanız ve doktorunuzdan aşağıdaki vereceğimi bitkisel formülün kullanmanızda sakınca olup olmadığını sorarak, bitkisel tedavide yapmanızdır. Çünkü sizin aşağıdaki küre karşı alerjik nedenleriniz olabilir. Ya da bir emziren anne adayı yada hamile iseniz, bu tür kürleri kullanmadan önce doktorunuzdan tavsiye almanızı, şiddetle öneriyoruz.

 

İki bardak klorsuz kaynayan suyun içerisine yaklaşık olarak bir orta boy kuru soğanımızın, en dışta kalan kısmının açık kahverenki ince kabuğunu soyarak dörde yada daha yüksek parçalara bölerek kaynamakta olan suyun içine atınız. 5-6 dakika kaynattıktan sonra ocaktan alarak ılıması için bekletiniz. Ilıdıktan sonra süzerek, öğlen yemeğinden yaklaşık olarak yarım saat önce bir su bardağı içiniz. Bu bitkisel kürü tam olarak 21 gün akşam yemeklerinden önce yapmanızı tavsiye ediyoruz.  Daha sonra bitkisel tedaviye 21 gün ara vererek tekrar yapabilirsiniz. Unutmayın ki bizim paylaşmakta olduğumuz, sağlıklı şifalı bitkiler formülleri ilaç değildir. Lütfen kürleriniz de ki malzemelerin taze olmasına özen gösteriniz.

 

Ayrıca kontrol et:

Felçli Hastalar Ne Kadar Yaşar

İÇİNDEKİLER Felçli Hastalar Ne Kadar YaşarFelcin Nedenleri NelerdirFelçli Hastalar Ne Kadar Sürede İyileşirFelç Belirtileri Nelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir