Pirinç Unu Maskesi Nedir Nasıl Hazırlanır

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Pirinç Unu Maskesi Nedir Nasıl Hazırlanır

Pirinç Unu Maskesi Nedir Nasıl Hazırlanır, Cilt lekelerinden rahatsız oluyorsanız sizde pirinç unu maskesi gibi evde rahatlıkla hazırlanabilen maske tariflerinden yararlanabilirsiniz. Cilt bakımını evde yapmak isteyenlerin vazgeçemediği maske tariflerinden olan bu muhteşem tarif ile sizde çok etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Cilt sorunlarının giderilmesinde çok önemli bir rol üstlenen pirinç unu maskesi sayesinde sizde cilt lekelerinizi azaltabilirsiniz. Güzellik maskeleri içinde özel bir yer edinen pirinç unu maskesini hazırlamak ve uygulamak çok zamanınızı da almayacaktır. Evde cilt bakımı nasıl yapılır sorusunun yanıtı niteliğinde ki bu harika yüz bakım maskesinin yararlarından sizde istifade edebilirsiniz.

Pirinç Unu Maskesi Nedir Nasıl Hazırlanır
Pirinç Unu Maskesi Nedir Nasıl Hazırlanır görsel

Pirinç Unu Maskesinin Hazırlanışı ve Uygulanışı

Gereken Malzemeler:

  • Ilık su
  • 1 yemek kaşığı pirinç unu

Pirinç unu maskesini hazırlamak için ılık su ile 1 yemek kaşığı pirinç ununu güzelce karıştırın. Macun kıvamını elde edene kadar karıştırmaya devam edin. Elde ettiğiniz karışımı boyun bölgenize, yüzünüze ve ellerinize çok ince bir tabaka halinde sürün. İnce şekilde sürmeye çok özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi halde cildiniz hava almayabilir ve maskeyi sürdüğünüz yerler tahriş olma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir. İnce şekilde cildinize uyguladıktan sonra güzellik maskesinin cildinize nüfus etmesi için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Cilt maskesi kuruduğunda ılık su ile yüzünüzü yıkayıp temizleyebilir ve karışımı cildinizden çıkartabilirsiniz.

Pirinç unu maskesi ile cilt lekelerinizi azaltabilir ve cildinizin yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu harika güzellik maskesi cildinizi beyazlatacak ve cildinizin nem ihtiyacını da karşılayacaktır. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bir cilt maskesi arıyorsanız pirinç unu maskesini mutlaka sizde denemelisiniz.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir