Papatya Çayı Saç Rengini Açar Mı

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Papatya Çayı Saç Rengini Açar Mı

Papatya Çayı Saç Rengini Açar Mı, Saçlarınızda farklılık yaratmak için kuaför salonlarında saatlerce beklemek ve tonlarca para vermek yerine, evde doğal yollardan daha açık tonlarda bir saç rengine kavuşmak ister misiniz? Saçlarınızın 1-2 ton açılmasına yardımcı olan papatya çayı, aynı zamanda saçınızı besler ve ihtiyacı olan bakımı da yapar. Böylece, boyaların saçınıza verdiği zarar, papatya çayı ile yarara dönüşmüş olur.

Papatya Çayı Saç Rengini Açar Mı
Papatya Çayı Saç Rengini Açar Mı görsel

Papatya çayı ile saç rengini açma işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, aktardan bir miktar papatya satın aldıktan sonra, çaydanlıkta bir miktar su ile demlemeniz yeterli olacak. Sonrasında çayın soğumasını bekleyin ve saçınızı yıkar gibi uygulayın. Tabi yaz aylarında, özellikle güneşlenme öncesinde bu işlemi uygularsanız, papatya suyu ile saç açma işleminden çok daha fazla yarar göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Doğal yolla saç açmak isteyen hanımların büyük bir çoğunluğu, özellikle papatya suyuna yöneliyor. Kış aylarında fazla bir fark yaratmasa da, eğer solaryuma giriyorsanız, yine papatya suyundan saçınıza bir miktar sürmeyi deneyebilirsiniz. Bu da yine saçlarınızın renginin açılmasına yardımcı olacak.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir