Nasıra Ne iyi Gelir Neler Yapılmalıdır

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Nasıra Ne iyi Gelir Neler Yapılmalıdır

Mısır nişastası

Nasıra Ne iyi Gelir Neler Yapılmalıdır,Ayaklar sık sık terliyorsa mikrop üretimi artar. Genellikle ayak parmakları arasında bakteri ve mikroplar birikebilir. Biraz mısır nişastası bu komplikasyonların önlenmesi amacıyla kullanılabilir. Aynı zamanda mısır nişastası, ayakları kuru tutmaya yardımcı olur.

Aspirin

Baş ağrısı amacıyla sarf edilen aspirin, nasır tedavisinde de kullanılmaktadır. Birkaç adet aspirin ezilir ve birkaç damla su ile kalın bir hamur durumuna getirilir. Elde edilen hamur nasır üstüne uygulanır. Sonrasında alan bir sargı bezi ile kapatılır. Nasır geçene kadar her gün prosedür yine edilir. Yaklaşık iki hafta sonra olumlu neticeler alınmaya başlanacaktır.

Nasıra Ne iyi Gelir Neler Yapılmalıdır
Nasıra Ne iyi Gelir Görsel

Limon

Limon asit içeriği ile nasır tedavisinde sarf edilen bir başka çözümdür. Bir dilim limon nasır üstüne yerleştirilir. Üzeri bir sargı bezi ile kapatılır. Bir gece bekletilir. Gün içersinde de uygulanabilir.

Hint yağı

Hint yağı yüzyıllardır nasır tedavisinde kullanılmaktadır. Günde 3 kez bir oran hint yağı nasır meydana gelen alanlara uygulanabilir. Yağ derinin yumuşamasını sağlar. Sonrasında ponza taşı kullanılarak ölü deri ciltten arındırılabilir. 3 ya da 4 gün içersinde olumlu neticeler alınmaya başlanır.

Ananas

Bu tropikal meyve nasır üstünde etkili bir çözümdür. Bir parça ananas alınır. Nasır üstüne yerleştirilir ve bandaj ile sarılır. Bu şekilde bir gece bekletilir. Ağrıyı hafifletirken aynı vakitte derinin yumuşamasına yardımcı olur.

Karbonat ve limon

Karbonat ve limon suyu ile su eşit oranda karıştırılır. Bir hamur durumuna getirilir ve nasır üstüne uygulanır. Bir gece ciltte bekletilir. 5 ila 7 gün süresince her gece yine edilmelidir

 

Ayrıca kontrol et:

Sinüzite Ne İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Sinüzite Ne İyi Gelir?Tuzlu SuGreyfurt ile Sinüzüt TedavisiSıcak Su ile Sinüzit TedavisiSarımsak ile Sinüzit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir