gribe kansere nar
gribe kansere nar

Nar Gribe ve Kansere İyi Geliyor

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

gribe kansere nar
gribe kansere nar

Gribe ne iyi gelir, kansere ne iyi gelir sorularına nar cevabını verebiliriz.

Kış mevsimi sonucu ortaya bir baş belası olan gribe ne iyi gelir sorusu hepimiz tarafından sorulmakta. Çağımızın hastalığı kanser gün geçtikçe gelişmekte ve yayılmakta. Yapılan araştırmalara göre grip ve kansere karşı nar tüketimi iyi gelmekte.

Nar

Nar C vitamini deposu ve antioksidan özelliği ile gribal enfeksiyon ve kansere karşı duvar görevinde. Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Ünal, her mevsimin kendi meyvelerini tüketerek mevsimsel hastalıklar ve birçok genel hastalığa karşı koruna bileceğimizi belirtti.

Kışın C vitamini içeren yiyeceklerin tüketilmesi bağışıklık sistemini güçlendirir. Bağışıklık sistemi vücudumuza giren sağlığımıza karşı savaşan mikro organik canlılar ile savaşan askerlerimizdir. Kışın soğuklarla birlikte zayıflayan immün (bağışıklık) sistemini güçlendirmek adına nar kullanımı artırabilirsiniz. Sadece nar değil turunç ailesini tüketerek C vitamini eksikliğine önlem alabilirsiniz.

Nar suyu tüketimi narı tüketiminden daha hızlı kana karışacağı için günlük olarak taze nar veya suyunu tüketmeniz gribal enfeksiyonlara karşı savaşınızda en büyük yardımcınız olacaktır. Bağışıklık sisteminizin yıkılması çok uzun süren hastalıklar zincirine yol açabilir.

Nar vücuttaki toksit maddelerin atımında kuvvetli bir meyvedir. Toksit maddelerin detokse edilerek ortadan kaldırılması sağlıklı günlerin anahtarıdır. Sağlığınız için kimyasallardan çok doğal, tabiatın bize sunduğun meyve, sebze, bitkisel otları kullanmak gelecek nesiller ve en önemlisi sizin için önemlidir.

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

1 Yorum

  1. Benim en sevdiğim meyve nar. Bu güzel meyve olan nar, sadece grip değil, daha birçok hastalığa da iyi geliyor. Kış mevsiminde özellikle tüketilmesini tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir