Maydanoz kürü ile Zayıflama

SON GÜNCELLEME: Kasım 5, 2017

Maydanoz kürü ile Zayıflama

Maydanoz kürü ile Zayıflama, Maydanoz, bir çoğumuzun severek tükettiği, sofralarımızda, salatalarımızda vazgeçemediğimiz tat, ülkemizin hemen hemen her bölgesinde yetiştirilen hayatımızın vazgeçilmez lezzetlerinden birisi. Daha önce hepimiz maydanozu az önce bahsettiğimiz özelliği ile değerlendirdik ve bildik.

 

Son zamanlarda Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocanın maydanozun, maydanoz kürünün zayıflatma etkisinden bahsetmesiyle birlikte artık hayatımızda maydanoz diyet programlarımızın bir parçası olarak yer alıyor.

 

Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU zayıflamak isteyenlere maydanoz kürünü önermekte. Maydanoz kürünün zayıflatma etkisinin yanında, ödem ve toksin attırıcı özelliği bulunmakta. Maydanoz kürü aynı zamanda gençleştirme etkisine de sahip.

Maydanoz kürü ile Zayıflama
Maydanoz kürü ile Zayıflama görsel

Peki Maydanoz Kürü Zayıflatır Mı? İsterseniz bu sorunun yanıtını işin ehlinde Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU hocamızdan alalım.

Peki Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU’nun bahsetmiş olduğu “Maydanoz Kürü” Nedir?

Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU hocamız Maydanoz Kürü’nü şu şekilde anlatmakta.

Maydanoz Kürünün Faydaları

 ” Maydanozun, gençleştirmede, cildin kendini yenilemesinde ve korunmasında etkisi çok büyüktür. Maydanoz içermiş olduğu etkin maddeler ile karaciğer üzerinde de olumlu etki yaratmaktadır. Karaciğerin kendisini yenilemesinde ve sağlıklı olarak çalışmasında maydanozun etkilidir.

Sağlıklı çalışan karaciğer ise cildin taze kalmasını ve güzelliğini korumasını sağlayacaktır. Böylelikle kişi daha canlı ve diri bir görünüm kazanacaktır. Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU maydanoz kürünün vücudu yabancı kimyasallardan arındıracağını söylemektedir.”

Maydanoz kürü nasıl yapılır?

15-20 maydanoz kökleri kesiniz, bol su ile yıkayınız. Daha sonra maydanozları havanda iyice eziniz ve üzerine yarım limon sıkınız. Elde etmiş olduğunuz karışımı her gün sabahları kahvaltıdan önce tüketiniz ve üzerine bir bardak su içiniz.

Bu uygulamayı 15 gün boyunca ara vermeden gerçekleştiriniz. 15 günün sonunda 1 hafta ara veriniz. Sonra yeniden 15 gün boyunca bu kürü uygulayınız. Dört beş ay kadar sonrasında kendinizi gözlemleyiniz ve içerisinde bulunduğunuz duruma göre yeniden bu kürü uygulayınız.

Maydanoz Kürü ile Zayıflayanlar

 

Bu bölümde web sayfamız için artık klasik haline dönüşen kullanıcı yorumlarına ayrılmıştır. Maydanoz Kürü ile Zayıflayanlar bu küre ve diyet metoduna ait deneyimlerini lütfen bizlerle paylaşınız.

 

Ayrıca kontrol et:

Diyet Yaparken Gece Acıktığınızda Ne Yapmanız Gerekli?

İÇİNDEKİLER Diyet Yaparken Gece Acıktığınızda Ne Yapmanız Gerekli?Su:Süt:Ceviz:Sebzeler:Patlamış Mısır:Tahıllar: Diyet Yaparken Gece Acıktığınızda Ne Yapmanız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir