karın ağrısına ne iyi gelir
karın ağrısına ne iyi gelir

Karın Ağrısına Ne İyi Gelir

SON GÜNCELLEME: Mart 4, 2018

karın ağrısına ne iyi gelir
karın ağrısına ne iyi gelir

 


Karın ağrısı nasıl geçer

Karın ağrısı birçok nedenden oluşabilir. Karın ağrısı bir çok rahatsızlığın belirtisi olabilir. Karın ağrısı yediğimiz besinlerden tutunda soluğumuz bir havadan bile olabilir. Karın ağrısı neden olur, karın ağrısına ne iyi gelir, bitkisel yöntemler nelerdir, evde karın ağrısı nasıl geçer, karın ağrısı şiddeti hepsini inceleceğiz. Aşağıdaki başlıkları inceleyiniz.

Karın ağrısı nedir neden olur ?

Kasıklar ile göğüs kafesinin arasında oluşan ağrı, sızı, sancı karın ağrısı olarak adlandırılır. Karın ağrısı genelde midede oluşur. Karın ağrısının yaş aralığı yoktur ve tüm yaşlarda oluşabilir. Karın ağrısının çok büyük bir yelpazede nedenleri olabilir. Karın ağrınız şiddetli ise tehlikeli bir sonuca işaret edebilir. Her karın ağrısında kötü sonuçları düşünmemelisiniz ama hiç bir zaman karın ağrısını önemsememezlik yapmayınız. Karın ağrısına ne iyi gelir bu yazımızda inceleyeceğiz.

Karın ağrısına ne iyi gelir

Karın ağrısına iyi gelen bitkileri, yöntemleri, pratik bilgileri sizin için listeledik. Karın ağrısına iyi gelen çaylar. Karın ağrısına iyi gelen karışımlar. Karın ağrısına iyi gelen kürler. Karın ağrısına iyi gelen meşhur tarifler. Karın ağrısına ne iyi gelir sizler için aşağıda

karın ağrısına ne iyi gelir bitki çayı
karın ağrısına ne iyi gelir bitki çayı

 

Karın Ağrısına Nane ve Limon

Nane karın ağrısına iyi gelir. Bir tutam naneyi bir yada iki limon ile kaynatarak karın ağrısına çare bilebilirsiniz. Nane kuru veya taze nane olabilir. Kaynatılan nane limon sıcak biçimde içilmelidir. Karın ağrısına ne iyi gelir konusunda Ahmet Maranki’nin cevabı budur. Karın ağrısı geçene kadar aralıklarla nane limon kaynatmanız karın ağrısına iyi gelir.

Karın Ağrısına Rezene ve Portakal Kabuğu

Karın ağrısına iyi gelen bitkiler, çaylar arasında rezene de yer alır. Rezene kaynatılarak tüketilmelidir. Rezene bir portakal kabuğu ile kaynatarak tüketmeniz sizin için sağlıklı olacaktır. Portakal kabuğu hem çayın tadını güzelleştirir ve karın ağrısına iyi gelir. Karın ağrısına ne iyi gelir derseniz rezene ve portakal kabuğu diyebiliriz.

Karın Ağrısına Çörek Otu Bal

Karın ağrısına iyi gelen karışımlar arasında çörek otu da vardır. Çörek otu bal ile karıştırılarak karın ağrısı sırasında tüketilmesi karın ağrısına iyi gelir. Yüz gram çörek otu bir kilo bal ile karıştırılır karın ağrısı sırasında tüketilir. Karın ağrısına ne iyi gelir sorunuza bal ve çörek otu karışımı cevabını verebiliriz.

Şiddetli Karın Ağrısına Papatya Çayı

Şiddetli karın ağrısına ne iyi gelir derseniz size papatya çayını öneririm. Şiddetli karın ağrısına papatya çayı yapmanız kesin çözüm sunabilir. Papatya çayı içerisinde bulundurduğu minerallerle karın ağrısını söker. Papatya çayı kaynatılarak sıcak sıcak içilir ve şiddetli karın ağrısına iyi gelir.

Karın Ağrısına Tarçın, Çay

Karın ağrısına tarçın iyi gelir. Bir bardak sıcak su içerisine bir kaç çay kaşığı toz tarçın konulur ve sıcak sıcak içilir. Toz tarçın yok ise bir demlik kaynar su içerisine bir iki dal tarçın kaynatılır ve tüketilir. Toz tarçın var ise siyah çay ile içebilirsiniz. Bir bardak çayın içine bir kaç kaşık tarçın koymanız karın ağrısına iyi gelir.

Ayrıca kontrol et:

Sinüzite Ne İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Sinüzite Ne İyi Gelir?Tuzlu SuGreyfurt ile Sinüzüt TedavisiSıcak Su ile Sinüzit TedavisiSarımsak ile Sinüzit …

8 Yorumlar

  1. Benim karnim agriyo sag alt kisimdan üst kisma kadar ne iyi gelir bilemedim bi yardimci olursaniz sevinirim

  2. dün gece yoğun bir karın ağrım vardı ne yapsam geçmek bilmedi sonrasında bu siteyi buldum çok yararı oldu emeği geçen herkese teşekkürler

  3. emeği geçen herkesin eline sağlık

  4. karın ağrısına ne iyi gelir biliyomusun asıl papatya çayı tek geçerim..

  5. Karın ağrısı için bencede nane-limon önerisini tek geçerim. Nane-limon çok şifalı bir doğal ilaç. Herşeye faydası var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir