Kahve Telvesinin Faydaları

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Kahve Telvesinin Faydaları

Kahve Telvesinin Faydaları, Merhaba Hanımlar; Hepinizi yakından ilgilendirecek bir konuyu kaleme almanın sevincini sizlerle paylaşmak beni inanın çok mutlu ediyor. Evet biz hanımların en büyük problemlerinden biridir kilo problemi. Büyük meblağlar ödeyerek bir sürü zayıflama kürlerini deneriz ama sonuç hep fiyaskodur. Belirli bir zaman sonra da diyetten de zayıflatmaktan da bıkarız. Oysa büyük hazine elimizin altında imişte haberimiz yokmuş.Neymiş bu diyenleri duyar gibiyim. Türk kahvesi sevgili hanımlar. Gelin sizler için araştırmalarımın sonuçlarını beraber inceleyelim ne dersiniz. Hadi hem bir fincan kahvemizi içelim hem de bilgileri etüt edelim.

1-Bilimsel açıklamalara göz attığınızda Türk kahvesindeki telvenin düzenli olarak yemek zayıflamaya neden olduğunu bilim dünyası onayladı.

Kahve Telvesinin Faydaları
Kahve Telvesinin Faydaları görsel

2-Bir türlü erimeyen göbek probleminiz varsa içtiğiniz kahve telvelerini göbeğinizin çevresini hesaplayarak biriktirin biriktirdiğiniz telveyi sızma zeytinyağı ile karıştırıp göbeğinize sürdükten sonra streç filmle sarıp bir saat elli beş dakika tutup ılık suyla yıkayın bu işleme devam ettikçe göbek yağlarınızdan kurtulacaksınız.

3-Bayanların en büyük derdi su selülitler artık kurtulmak çok kolay. Bir kenarda biriktirdiğiniz kahve telvelerini banyoya girmeden Selülit olan bölgelere surun sonra banyoda sert bir lifle kızarıncaya kadar ovup ılık suyla yıkayıp çıkın .Belirli aralıklarla yaptığınızda Selülitlerinizden kurtulacaksınız.

4-Büyük meblağlar ödeyerek ellerimizin güzelleşmesi için aldığımız kremleri bır tarafa bırakın.İçtiğiniz kahvenin telvesini ellerinize iyice yedirerek sürün altı dakika sonra ılık suyla yıkayın ellerinizin bir bebek eli kadar yumuşak olduğunu fark edeceksiniz.

5-Haftada bir kez ılık haldeki kahve telvesini kuru saçlarınıza masaj yaparak sürüp 17 dakika tutun ve sonra ılık suyla yıkayın parlaklığa siz bile inanamayacaksınız.

6-Genç kızlarımızın en büyük problemi siyah noktalar. Kahve telvesi ile siyah noktalara veda demenin zamanı geldi de geçti bile.Kahve telvesini siyah noktalı kısımlara ovarak surun on sekiz dakika bekletin sonra ılık suyla yıkayın.

7-Üç fincan Türk telvesini bir yemek kaşığı sızma zeytin yağı ile karıştırın ve kağıt havlu ile Merhaba Hanımlar; Hepinizi yakından ilgilendirecek bir konuyu kaleme almanın sevincini sizlerle paylaşmak beni inanın çok mutlu ediyor. temizleyin ve bu alanı dört dakika kapalı olarak tutup ılık suyla yıkayın. Haftada bir kez uyguladığınız bu yöntemle cildiniz pamuk kadar yumuşak olacaktır. Evet Hanımlar ! Kadınların kahve günü sohbetlerinden arta kalan telvelerden neler yapabileceklerini araştırıp sundum. İnanın büyük meblağlar harcayarak güzelleşmeye hiç gerek yok. Elimizin altında duran bu mucizeden faydalanalım ne dersiniz. ?

 

Ayrıca kontrol et:

Buğday tohumu yağı faydaları

Buğday Tohumu Yağı Neye İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Buğday Yağının Faydaları Nelerdir?Buğday Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır? Son zamanlarda alternatif tıbbın ilerlemesiyle doğal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir