ibrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürleri

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

ibrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürleri

ibrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürleri, Türkiye nüfusunun üçte birinin gündüz kuşağı hayranı olduğu ortadadır. O çok sevilen programlardan birinin vazgeçilmez konuklarından biri de Sayın İbrahim Saraçoğlu. Ve onun bitmek bilmeyen kürleri. Sivilce kürü, zayıflatma kürü, kolesterol düşürücü kür diye uzayıp gidiyor liste.  Her besinde mutlaka belli hastalıklara iyi gelen besin bileşenleri var. Bizim karşı çıktığımız asla bu değil. Bizler bunların tek çare gibi yansıtılmasından rahatsız oluyoruz. Fakat İbrahim Hoca’nın bu konuda takdir edilesi bir yönü var. Hatırlayacaksınız o meşhur sözünü. Benim ilmim ancak bu kadarına yetiyor, gerisi için bir tıp hekimine gidin der hep. Dinlemekte fayda var. Birazdan İbrahim Hoca’nın bir zayıflama kürü tarifini paylaşacağım. Bu ancak bir diyet uzmanından yardım aldığınız ve bir diyet programı ile birlikte bu kürü kullandığınızda faydalı olacaktır. Asla bu tarz tariflere bel bağlayıp tek yönlü beslenmeyin.

ibrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürleri
ibrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürleri görsel

Deyip uyarılarımızı yaptıktan sonra başlayabiliriz tarifimizi vermeye. Üç tane ihtiyacınız olan malzeme var öncelikle. Hepsinin taze olmasına özen göstermemiz gerekli. İri yeşil sarımsı lahana, küçük yapraklı maydanoz ve taze limon suyu. Bu malzemeleri bir semt pazarından almanızda fayda var. Hadi şimdi kürümüzü yapıyoruz. 4 adet lahana yaprağını kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine koyup 3 dakika kaynatıyoruz. Daha sora 20-25 dal maydanozu saplarıyla birlikte koyup 3 dakika daha kaynatıyoruz. Ocağın altını kapatıp ılımasını sağladıktan sonra süzüp haşlama suyunu ayırıyoruz. Aç karna günde 3 öğün içiyoruz. Yemekten en az 2 saat sonra içmenizde fayda var. Her içimden önce 2 yemek kaşığı limon suyu eklemeyi unutmayın. Bu kürü günlük hazırlamak en idealidir. 7 gün uygulayıp 3 gün durmak kaydıyla 21 gün boyunca hayatınızın parçası haline getirebilirsiniz bu kürü.

Dediğim gibi sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmadan şu yazılanların hiçbir önemi yok. Hiçbir besin sihirli değil ki sizi bir anda zayıflatsın. Evet,  lahana ve maydanozun hızlı tokluk sağladığı doğrudur. Fakat bunu kapuskanın yanında yediğiniz bol limonlu maydanoz salatası ile de sağlayabilirsiniz. Hiçbir farkı yok. Tercih sizin. Sevgiyle kalın.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir