ibrahim Saraçoğlu Egzama Kürü Ne iyi Gelir

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

ibrahim Saraçoğlu Egzama Kürü Ne iyi Gelir

ibrahim Saraçoğlu Egzama Kürü Ne iyi Gelir, ibrahim saraçoğlu egzama kürü, ibrahim saraçoğlu egzama tedavisi, ibrahim saraçoğlu egzama için kür, ibrahim saraçoğlu egzama hakkında yapılabilecek olan bitkisel tedavi yöntemleriyle birlikte, çeşitli bitkisel formülleri ve kürleri paylaşmaya devam ediyor. Şifalı bitkilerin günümüze, getirilmesinde büyük katkıları olan uzman doktorlar, Ahmet Maranki, Osman Müftüoğlu, Ender Saraç, Suna Dumankaya, İbrahim Saraçoğlu gibi bilim insanları sayesinde bir çok bitkiden nasıl yararlanacağımızı öğrenmeye devam ediyoruz. Bugün “egzama kürü” hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

ibrahim Saraçoğlu Egzama Kürü Ne iyi Gelir
ibrahim Saraçoğlu Egzama Kürü Ne iyi Gelir görsel

Egzama nedir ? Derimizin üzerinde rahatsız ve kirli bir görüntü ile başlar ve psikolojik olarak insanı rahatsız eden bir çeşit deri hastalığıdır. Ölümcül bir tehlikesi yoktur, basit tedavi yöntemleri ile egzamanızı iyileştirebilirsiniz. Kaşıntı yapacaktır, kaşımamaya özen gösterin ki, daha sonradan iz kalmasın.

 

Profesör Doktor İbrahim saraçoğlu egzama kürünün yapılışını tüm deri hastalıkları geçiren kişilere öneriyor ? Egzama kürü nedir ? Nasıl hazırlanır ? Yaklaşık olarak 500 ml klorsuz suyu tencerede kaynattıktan sonra içerisine 50 gram beyaz dut kurusu katınız ve 10 dakika kısık ateşte pişiriniz. Bu işlemden sonra ılıması için biraz bekleyelim.

 

Ilık bir ısıya kavuştuğunda egzamalı olan bölgenizi, bu suyun içerisine sokarak, en az içerisinde 15 dakika süre kalmasını sağlayınız. Daha sonra bitkisel formülümüzü, dökebiliriz. Her defasında yeniden hazırlamanız gerekmektedir. Egzama kürünü uyguladıktan sonra 2 saat boyunca elleriniz ile hiçbir şey temas etmemelidir. Yıkamamalısınız, krem sürmemelisiniz. İlaç kullanıyorsanız, bunları kullanmamalısınız.

 

“Egzama kürü”nü nasıl kullanmalıyım ? 21 gün süreyle aralıksız bir şekilde yukarıdaki tarif ettiğimiz, egzama için bitkisel tedavi yöntemini uyguladıktan sonra 1 hafta ara vermelisiniz. 21 günün sonunda zaten, gözle görülür değişiklikleri hisseder ve görebilirsiniz. Eğer bu tedavi süresi yetmediyse 1 hafta aradan sonra tekrar bir 21 günlük süreç denenebilir. Egzama kürünü, hamileler ve emziren anneler doktora danışmadan kesinlikle kullanmasınlar. Sağlıklı günler.

 

Ayrıca kontrol et:

Sinüzite Ne İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Sinüzite Ne İyi Gelir?Tuzlu SuGreyfurt ile Sinüzüt TedavisiSıcak Su ile Sinüzit TedavisiSarımsak ile Sinüzit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir