Hemoroid (Basur) Tedavisi

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Lazerle hemoroid tedavisi kliniğimizde steril koşullarda uygulanmaktadır. Toplumumuzun yabancısı olmadığı hemoroid ya da bir diğer adı ile basur, makatta bulunan 3 toplardamardan birinin şişmesi sonucu oluşur. Çeşitli belirtiler ile kendini gösteren basur makat içi ve dışında oluşabilir. Kişinin gündelik yaşam rutinini bozan ve psikolojik sorun yaşamasına neden olan basur modern yöntemler ile tedavi edilmelidir.

Lazerli hemoroid tedavisi yapan devlet hastaneleri maalesef bulunmamaktadır. Lazerle hemoroid ameliyatı olanların yorumları kliniğimizi neden tercih etmeniz gerektiği sorusuna en güzel yanıt olacaktır. Hemoroid tedavisi için en iyi hastane arayışınız bulunuyor ise, sağlık sektöründe 23 yıllık bir deneyime sahip olan kliniğimizde yer alan başarılı ve bir o kadar güler yüzlü olan hekimlerimize ulaşabilir, tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

Hemoroid Bitkisel Tedavisi Mümkün Mü?

Hemoroid sorunu ile karşılaşan birçok hastanın, bizlere ulaştıklarında artık hastalığın son evrelerinde olduğunu görüyoruz. Bir makat hastalığı olduğu için önce yakın çevresinden saklayan ve tedavi sürecine girmekten kaçınan hastalarımızın vardığı en yanlış kanı, hemoroid sorunundan bitkisel tedavi yöntemleri ile kurtulacağı inancıdır. Fakat baştan şunu belirtmek gerekir ki hemoroid ya da diğer birçok hastalığın tedavisinde bitkisel metotlar asla yeterli olmayacaktır. Bu nedenle hemoroid tedavisi için modern uygulamalar ile hizmet veren hastane ve uzman hekimler tercih edilmelidir. Lazerle basur ameliyatı yapan hastaneler arasında sayısız başarılı operasyona imza atmış kliniğimiz bir telefon kadar yakınınızdadır.

Lazerle Hemoroid Ameliyatı Fiyatı

Kliniğimiz maddi kar elde etmenin çok ötesinde “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı ile hastalarına hizmet etmektedir. Basur toplumun bütün kesimlerinde görülen bir hastalıktır. Bu nedenle lazerle hemoroid ameliyatı fiyatı oluşturulurken bütün kesimlerin bütçelerine uygun olacak bir politika güdülür. SGK ve BAĞ-KUR Emekli Sandığı’na bağlı olan hastalarına %50 indirim imkanı sunan kliniğimizi arayarak detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Lazerle Hemoroid Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Lazer, son dönemlerde sağlık sektöründe en çok başvurulan yöntemler arasında yerini almaktadır. Eski usül ameliyatların aksine; kansızdır, anesteziye başvurulmaz ve hastane yatışı gerektirmez. Lazerle hemoroid ameliyatı kaç günde iyileşir sorusuna da yanıt bulacağınız lazerle hemoroid ameliyatı;

  • Doktorlarımızın sizleri muayene ettikten sonra basur hastalığınıza yönelik uyguladığı operasyondur.
  • Lokal anestezi uygulanır. Dolayısı ile hastanede yatmasını gerektirecek bir neden bulunmaz.
  • Lazer cihazından basur üzerine gönderilen ışınlar bölgede yoğunlaşarak memelerin ısınmasını sağlar.
  • İç hemoroid hastalarında kullanmış olduğumuz lazer yöntemi sayesinde basur memeleri küçülür ve kendiliğinden düşer.

Dış hemoroid lazer tedavisi ile kontrol altına alınmaz. kliniğimizde dış hemoroid için lastikle boğma yöntemine başvurmaktayız. Hemoroid vakasında diğer hastalıklarda da olduğu gibi erken teşhis oldukça önemlidir. Lazerle hemoroid zararları gibi aslı olmayan bilgiler nedeni ile tedavi sürücüne aksatmamalı ve profesyonel bir hekimden destek almalısınız.

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir