Göbek Eriten Diyet Listesi

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Göbek Eriten Diyet Listesi

Göbek Eriten Diyet Listesi, Göbek bölgesi gibi hareketsiz bölgelerde oluşan yağlar en zor eriyen yağlardır. Ne kadar kilo verirsel verelim ve diyet yaparsak yapalım göbek bölgelerimizde oluşan yağları eritemeyebiliriz. Bu durum çok sık görülen problemlerden bir tanesidir ve çözümü için pek çok farklı yöntem denenmiştir. Göbek bölgesi yağların eritilmesi için buna uygun beslenme programları uygulamak gerekmektedir.

Bazı diyet listeleri genel yapısı gereği vücudun ödem ve su tutmasını engeller ve mevcut olan suyun atılmasını sağlayarak tartı üzerinde kilo verdirebilir ancak yağların parçalanması açısından gerekli nitelikleri taşımazlar. Bu nedenle sizler için göbek bölgesindeki yağları eritmeye odaklanmış olan bir diyet listesi sunuyoruz. Göbek eriten diyet listesi düzenli şekilde uygulandığında çık kısa sürede etkilerini görebileceksiniz.

Göbek Eriten Diyet Listesi
Göbek Eriten Diyet Listesi görsel

Göbek bölgesi zayıflatmak gibi özel ve bölgesel diyet programları uygulamak için diyetinizi egzersizlerle desteklemeniz gerekmektedir. Göbek hareketlerinden ziyade haftanın 3 günü hafif tempolu yürüyüşler gerçekleştirmek göbek bölgesi eritmek için daha etkili sonuçlar vermektedir.

Ayrıca banyo yaparken göbek bölgemizi keseleyerek gözeneklerin açılmasını ve daha kolay yağ yakımını sağlayabiliriz. Ayrıca göbeğinize melisa yağı, kekik yağı, biberiye yağı ve susam yağını karıştırarak hazırlamış olduğumuz göbek eritici yağ karışımı ile göbeğimize masaj uygulayarak yağ yakımını hızlandırabiliriz.

Hazırlamış olduğumuz göbek eriten diyet programını düzenli şekilde 3 hafta kadar uygulayarak çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Göbek Eriten Diyet Listesi

Kahvaltı

* 1 Adet kabuklu elma

* 1 Adet şeftali veya portakal

Ara Öğün

* 2 Parça dil peyniri

Öğle Yemeği

* Izgara tavuk eti

* İçeriğinde taze soğan bulunan bol salata

Ara Öğün

* 3 Adet yulaflı bisküvi

Akşam Yemeği

* 1 Porsiyon taze fasulye (Zeytin yağlı)

* Bol yeşillikli salata

* 1 ince dilim tam buğday ekmeği

Gece Öğünü

* 1 Su bardağı tarçınlı oda sıcaklığında süt

Not: Göbek eritmek zor bir iştir ve kesinlikle düzenli egzersizler uygulayarak göbek eritmek daha kolay ve mümkün hale gelebilmektedir. Yapmış olduğunuz egzersizler ne kadar fazla ter atmanıza neden olursa, o oranda göbek gölgesi gibi hareketsiz bölgelerinizden yağ kaybı sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir