En Uğurlu Düğün Günü

En Uğurlu Düğün Günü, Gezegenler hareket ediyor ve yıldız falınız size en uğurlu düğün gününü söylüyor. Karar verirken bunu da dikkate almayı unutmayın… Sevdiğiniz kişinin evlenme teklifini kabul ettiniz ve yüzüklerinizi hazırladınız. Sıra evlenmek için en uygun tarihi belirlemeye geldi. Bugünü belirlemek için yıldızınıza başvurmaya ne dersiniz?


Eğer astroloji ile ilgileniyorsanız;

 

gezegenlerin fırsat veya engel yaratması için, yıldızınızı yıl boyunca farklı zamanlara yönlendirdiğini bilirsiniz. Bu varsayımdan yola çıkarak astrologlar; zengin olmak, evlenmek ve hediye almak için en uygun zamanın gezegenlerin tek çizgi halinde dizilmediği dönemler olduğunu belirtip, yıldızların bu hareketlerine dikkat edilmesini öneriyorlar. Eğer siz de hayatınızın en mutlu ve en unutulmaz gününü yaşamak istiyorsanız, hazırladığımız burç rehberine mutlaka bir göz atın.

En Uğurlu Düğün Günü
En Uğurlu Düğün Günü

Uğurlu Düğün Günü Oğlak

( 21 Aralık – 20 Ocak )

Oğlak burcu gelin adaylarına, uyumlu gezegenler olan Satürn, Plüton ve Neptün’ün işbirliği yaptığı mayıs ayı öneriliyor. Bu burcun gelinleri; davetliler ve organizasyon açısından dört dörtlük bir tören istiyorlarsa, mayıs ayını tercih etmeliler. Ayrıca romantizmin sembolü Venüs, kasım ve aralık ayı sonlarında oğlak burcu için hareket edeceğinden aşk dolu günler sizi bekliyor.

Kova

( 21 Ocak – 19 Şubat )

Her ne kadar günümüzün özgür genç kızları geleneklere bağlı kalmaktan hoşlanmasalar da; evlilik planları yapan kova kızları için en uygun ve uğurlu ay haziran. Çünkü Venüs ve dinamik Mars, haziran ayında tüm sosyal fırsatları önünüze seriyor. Geçici heves düşkünü Neptün ve anı yaşayan Uranüs de bu özel gününüzün kusursuz olması için güneş sistemini etkiliyor.

Balık

( 20 Şubat – 21 Mart )

Neptün’ün çocukları olan balık burcu gelinleri fantezi dolu bir düğün töreni hayal ederler. Bu mutlu günlerinde bir masal kahramanı gibi giyinmeyi ve bir şair edasıyla yemin etmeyi isterler. Su bebekleri balıklar; iletişim sembolü Merkür ve Venüs’ün işbirliği yaptığı mart ve nisan ayının ilk günlerini tercih ederlerse, hem mükemmel vakit geçirirler, hem de fantezilerini gerçekleştirerek tarz yaratabilirler.

Koç

( 22 Mart – 19 Nisan )

Koç burcu kadını sabırsızdır. Uzayıp giden konuşmalar, bitmek tükenmek bilmeyen işler asla ona göre değildir. Koç burçları için önerilen en uygun düğün günü, Uranüs ve Venüs’ün bir araya geldiği temmuz ve ağustos aylarıdır. Zira bu gezegenler ilişkileri, aşkı, neşeyi düzenlerken; düğününüzü unutulmaz kılmaya yardımcı olurlar. Yine temmuz-ağustos dönemi, ayaklarınızı yerden kesecek bir balayı için de uygundur.

Boğa

(20 Nisan – 20 Mayıs )

Başlıca gezegen hareketleri yıl boyunca boğa burcunu etkiler. Bu burçta olanlar; sorumluluk sahibi olmak ve güç gibi kavramlara hayrandır. Çalışkanlığı etkileyen Satürn, ocak ayında, boğa burçlarının Allah vergisi kabiliyetlerini gösterebilecekleri düğün törenleri düzenlemelerini öneriyor. Öte yandan; daha cesur organizasyonlara imza atmak isteyen boğalar; Merkür, Venüs, Mars ve Jüpiter’in etkileyeceği mayıs ayını bekleyebilirler.

İkizler

( 21 Mayıs – 21 Haziran )

Kıpır kıpır yaşamayı seven İkizler burcunun tüm vaktini hızlı yaşam temposu aldığından, bu burç insanları daha önemli planlar için dikkatlerini toplayamıyorlar. Uçarı yaradılışa sahip İkizler burcu gelinleri için maceraperest Mars’ın etkilediği ağustos ve eylül ayları uygundur. Çünkü bu dönemde yapılan organizasyonlarda, tüm davetlilerin eğlencenin doruklarına çıkacağından emin olabilirsiniz.

Yengeç

( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Uğurlu Düğün Günü Gelenekler, duygusal Yengeç burcu gelininin en iyi arkadaşıdır. Bu yüzden yengeç kızının, düğününde annesinin gelinliğini giymek istemesi veya tarihi bir mekânda geçmişle iç içe bir tören istemesi şaşırtıcı olmamalıdır. Merkür ve Venüs’ün haziran ayında yengecin nostaljik doğasını etkileyecek olması, düğün töreni için de uygun bir seçim.

Aslan

( 23 Temmuz – 22 Ağustos )

Uğurlu Düğün Günü Aslan burçları; işte parolanız: “Bu benim partim, büyük ve görkemli olmalı!” Nasıl kendinizi her zaman mükemmel görmek istiyorsanız; sizin için çok değerli ve önemli olan düğün töreninizin de kusursuz olmasını ve hatırda kalmasını istersiniz. Bunun için temmuz ve ağustos aylarını tercih etmelisiniz. Çünkü değişimin ve bireyselliğin sembolü Uranüs, sizin gibi; o da size hayran!

Başak

( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Uğurlu Düğün Günü Mükemmeliyetçi başaklar; kuruntu yapmayı, her şeye tasalanmayı severler. Hele de; düğün günlerinde karşılaşabilecekleri bozulmuş kanepeler, yırtılmış etek ucu, yanlış telaffuz edilen aile isimleri gibi detaylar başak gelinlerinin kâbus görmeleri için yeterlidir. Çünkü insanları kırmak, başakların cehennem tarifidir. Diğer burçlara göre; başaklar ilahi desteğe daha çok ihtiyaç duyarlar. Bu burç kızları için; nihai gezegenleri Venüs ve Satürn, kasım ve aralığı uygun görüyorlar. Ne de olsa; şıklık, mükemmellik ve VIP davetli düşkünü başak gelinleri için bir kış düğünü hayallerini gerçekleştirmeye olanak sağlayacaktır.

Terazi

( 23 Eylül – 23 Ekim )

Astrolojinin en zarif kızları olan teraziler; zarafetlerini ve iyi dengelenmiş kişiliklerini ortaya çıkarabilecekleri sosyal etkinliklerden hoşlanırlar. İyi hal ve tavır timsali Terazi gelinleri, astrolojik güçlerinin doruk noktasına ulaştığı dönemi evlilikleri için tercih edebilirler. Bu yüzden; Merkür ve Venüs’ün işbirliği yapacağı eylül ayı Teraziler için uygundur.

Akrep

( 24 Ekim – 22 Kasım )

Hatırda kalmaktan hoşlanmayan, gizemi seven Akrepler düğünleriyle ilgili fikirlerini de kendilerine saklamak isteyebilirler. Fakat davetlilerinizle paylaşmanız gereken düğününüzü; Merkür, Venüs ve Mars’ın etkileşimde olduğu ve “evet” demek için en uygun zaman olan eylül sonu-ekim ortasında belirlemelisiniz. Çünkü bu gezegen hareketleri Akreplerin cıva gibi değişkenliklerini doğru yönde düzenleyerek, onlara mükemmel bir parti ruhu aşılarlar.

Yay

( 23 Kasım – 21 Aralık )

Yay burçları yemek, moda ve eğlence için yaşarlar. Ancak; yayların atılganlık ve dobralıkları bazen beklenmedik sorunlara neden olabilir. Bu nedenle en mutlu gününüzde gereksiz çıkışlar ve duygusal çöküntüler yaşamamak için Satürn’ün etkisinde olacakları aralık ayında evlenmelidirler.

İlginizi Çekebilir

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Zayıf Görünmenin Püf Noktaları, Bedeninize göre giyinerek çok daha zayıf görünebilirsiniz. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir