hardline-progainer-5000-gram-kova-200x200
hardline-progainer-5000-gram-kova-200x200

En İyi Gainer Markalarını Tanıyalım

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Protein ve amino asitler kadar önemli olan ve sporcuların kütle artışlarını saglamada etki saglayan karbonhidratlar, günlük tükettigimiz tüm besin gruplarında yer alması ile birlikte, saglıklı yaşam içinde son derece önemlidir. En kaliteli karbonhidratları saglayan tahıllar ve baklagil çeşidi besin gruplarıdır. Karbonhidratlar, vücut içinde moleküllere ayrılarak ihtiyaç duyulan durumlarda enerjiye dönüşürler. Yüksek miktarda enerji gerektiren özellikle vücut geliştirme sporu ile ugrasan sporuların, karbonhidrat türü besinlere yönelerek beslenme programlarını oluşturmalarının sebebi budur. Karbonhidrat demek, yüksek performas ve enerji yönünden zindeligi ifade eder. Enerji yönünden zayıf kalan sporcular programlarını tamamlamada zorlanırlar ve kaliteli antreman çıtasına ulaşamazlar. Özellikle vücut geliştirme sporunun en temel kuralı düzenli beslenmedir. Tüm sporcular karbonhidrat ve protein açısından zengin degere sahip besinleri tüketerek kas gelişimlerini tamamlarlar. Besin yönünden zayıf kalan vücut, antreman tekrarlarında başarıyı saglayamadıgı gibi direnç kaybı ve kondisyon eksikligi yaşar.

Hardline Progainer 5000

Antreman programları öncesi karbonhidrat depolarını doldurmaya ve antreman programı sonrası kasların toparlanmasına destek olan Hardline Progainer 5000 , bitkisel ve whey türü protein degerleri ile en etkili karbonhidrat destek ürünüdür. Progainer 5000 gr bir ilaç degil, vücudun karbonhidrat açıgını kapatmak için tüketilen bir besin destek ürünüdür. Kaliteli protein özelligi ve 2500 mg oranında kreatin monohidrat amino asit çeşidi ile antreman sırasında performasın arttırılmasında yardımcı olur. Aynı zamanda 2030 mg arjinin , 1633 mg alanin,529 mg sistin gibi son derece önemli amino asit çeşitlerini saglamada etkilidir. Dogal olarak tükettigimiz besinlerden bile zor temin edilen çiko vitami bulunduran progainer 5000 gr, en iddalı gainer markalarından biri olmaya aday. 1 porsiyon 5 ölçek şeklinde tüketilen ürün su yada süt ile karıştırılmalıdır. Kısa zaman dilimi içerisinde hacimsel anlamda genişlemenin saglanması olagan sonuç olacaktır.

Yukarıda yer verdigimiz gainer markasına ek olarak, antreman sırasında kas ve enerji kazanımı için kullanılan bir diger gainer markası ise dymatize super mass gainer adlı suplementtir. Barındırdıgı protein, karbonhidrat ve amino asit çeşitliligi bakımından piyasa da en çok tercih edilen gainer markaları arasında yerini alan dymatize super mass , abd menşeli bir ürün olup, en çok satanlar arasına girmiş bulunmaktadır. Şeker ve yag degerlerinin düşük seviyede olması, bu ürünü etkin kılmaktadır. Kullanıcı yorumları incelendiginde antreman aşamasında etkili sonuçlar verdigi kanıtlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca kontrol et:

Felçli Hastalar Ne Kadar Yaşar

İÇİNDEKİLER Felçli Hastalar Ne Kadar YaşarFelcin Nedenleri NelerdirFelçli Hastalar Ne Kadar Sürede İyileşirFelç Belirtileri Nelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir