Egzama Kremi Önerileri Nelerdir

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Egzama Kremi Önerileri Nelerdir

Egzama Kremi Önerileri Nelerdir, Kaşıntılı bir deri hastalığı olan egzama ile mücadelede en etkili yollardan birisi krem kullanmak olmaktadır. Gerek vücudun kendi içerisinde gerekse vücut dışında olan etkenlerden ötürü ortaya çıkar ve büyük rahatsızlıklara sebep olur.  Çeşitli egzama kremleri ile bu rahatsızlıktan kurtulmak ve eski sağlıklı günlere dönmek mümkündür. Piyasada çok sayıda egzama kremi çeşitleri bulunmaktadır. Egzama kremlerinin çeşitli olması, rahatsızlığın farklı şekillerde görünmesinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle egzama kremi önerileri mutlaka doktor tarafından yapılmalı ve doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Çünkü bir hasta için iyi sonuç veren egzama kremi, başka bir hasta için aynı etkiyi vermeyebilir. Hatta telafisi zor olan farklı sorunlara dahi yol açabilir. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak aşağıda yer alan egzama kremi önerilerine de bir göz atmanız yararınıza olacaktır. En azından kremlerin isimlerini ve içeriklerini görerek kullandığınız veya kullanacağınız krem hakkında ilgi sahibi olabilirsiniz.

Egzama Kremi Önerileri Nelerdir
Egzama Kremi Önerileri Nelerdir görsel

Aynısefa Egzama Kremi: İçeriğinde balmumu tereyağı ve aynısefa bitkisi bulunan bu krem tamamen bitkisel ürünlerden üretilmektedir. İçeriğinde vücuda zarar verecek her hangi bir kimyasal ürün bulunmayan kremi kullanmadan hemen önce cildin güzelce temizlenmesi önerilir.

Ardıç Katran Özlü Egzama Kremi: Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bu kremin yapımında ardıç katranı özü kullanılmaktadır. İçeriğinde kimyasal bir madde bulunmayan bu kremi tahriş olan kaşıntılı bölgeye uyguladığınızda kısa sürede faydasını görebilirsiniz.

Dermovate Egzama Kremi: Kimyasal olarak hazırlanan bu kremin kesinlikle doktor gözetiminde kullanılması gerekir. Kılların hızla uzaması gibi yan etkileri mevcuttur.

 

Ayrıca kontrol et:

Skolyoz Derecesi Hesaplama

İÇİNDEKİLER Skolyoz Derecesi HesaplamaSkolyoz Derecesi Hesaplama İçin Farklı Bir Yöntem Skolyoz Derecesi Hesaplama yazımız içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir