Dokuzlu Bitki Karışımı Çayı Nasıl Kullanılır

SON GÜNCELLEME: Ekim 18, 2017

Dokuzlu Bitki Karışımı Çayı Nasıl Kullanılır

Dokuzlu Bitki Karışımı Çayı Nasıl Kullanılır, Dokuzlu iksir olarak da bilinen 9 lu bitki karışımı televizyonlarda duyulmaya başladığı ilk günlerden itibaren büyük ölçüde ilgi görmeye devam ediyor.

9 lu çay zayıflamaya karşı etkili şekilde kullanılır. Çayı kullananlar ve yorumları diğer çayları kullananlara oranla 9 lu zayıflama yöntemi oldukça etkili bir yöntem olarak biliniyor. Şifalı bitkilerin karışımı ile elde edilen çay düzenli olarak tüketildiğinde beraberinde çeşitli sağlık sorunlarına iyi geliyor.

Günümüzde giderek artan bitkisel ilaç kullanımı kontrolsüzce yapıldığında iyileşmek yerine sağlığımızın daha fazla bozulmasını neden olabilmektedir. Önerilen düzeyin üstüne çıkmadan kullanılmalıdır.

Dokuzlu Bitki Karışımı Çayı Nasıl Kullanılır
Dokuzlu Bitki Karışımı Çayı Nasıl Kullanılır görsel

9 lu bitki çayı

Dokuzlu bitki çayı hazırlaması : 9 lu bitki çayları olarak bilinen içeceğin hazırlanması konusunda oldukça dikkatli olmak gerekiyor. Risk almamak için aktarlardan veya güvenilir firmalardan alınacak ürünler tercih edilmelidir. Kürün uygulanması esnasında aşırıya kaçmak daha fazla kilo vermek yerine bitkilerin aşırı kullanım nedeniyle problem oluşturmasına neden olabilecektir. Çay saatlerinde bu tür bitkisel içerikler tercih edilebilir. Düzenli olarak hazırlandığında bir çok sağlık sorununa oldukça iyi gelen bir içecek ortaya çıkacaktır.

9 lu bitki çayı kullananlar

Kullananları 9 lu bitki çayı yorumları incelendiğinde genellikle olumlu görüşler bulunmaktadır. Kilo almaya neden olan etkenin belirlenmesi işleri daha da kolaylaştıracağından öncelikle doktor kontrolü şarttır. Benzeri bir çok bitkisel çay hakkında zayıflatacağı yönünde haberler bulunmaktadır. Unutulmaması gereken en önemli şey hiçbir ürün kendi başına zayıflamayı sağlamaz. Bu tür karışımlar destekleyici olarak kullanılmalıdır. Zayıflamayı sağlayacak olan beslenme düzeni ve hareketliliktir.

9 lu bitki karışımı

Barut ağacından, gymnema bitkisi, mate yaprağı, Bilye kekik, Çoban çökerten, yeşil çay, funda yaprağı biberiye bitkileri bulunmaktadır. Karışımın içerisine eklenecek oranları evde istenilen düzeyde tutturmak oldukça zor. Sindirim düzenleyici olarak bilinen matenin gereğinden fazla alınması farklı sorunları yol açabilmektedir.

9 lu çay nasıl kullanılır

Günde iki veya üç defa yemek yemeden yaklaşık 15 yirmi dakika kadar önce içilmesi öneriliyor. Aşırı kilolu insanlarda beş bardak içilmesi önerilirken daha düşük kilo ağırlığında olanlar için üç bardak içilmesi öneriliyor. Bir çok bitkinin karışımından elde edildiği için her bitkininin kendine has özellikleri olduğundan aşırı kullanım kesinlikle önerilmektedir. Sıcak olarak tüketilmesi önerilmektedir.

 

Ayrıca kontrol et:

Günlük Sakızı Nedir, Faydaları Nelerdir

İÇİNDEKİLER Günlük Sakızı Nedir, Faydaları NelerdirGünlük Sakızı Faydaları günlük sakızı zararları günlük sakızı kullanımı Günlük Sakızı Nedir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir