Doğal Peeling Önerileri

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Doğal Peeling Önerileri

Doğal Peeling Önerileri, Evde peeling yapmaya ve daha pürüzsüz, daha parlak ve daha canlı bir cilde kavuşmaya ne dersiniz? Ciltteki ölü derilerin giderilmesini ve gözeneklerin temizlenmesini sağlayan peeling işlemi sayesinde, düzenli uygulamada siz de cildinizdeki sorunlardan arınabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız doğal peeling tarifi ile, siz de ekonomik ve bir o kadar da doğal bir peelinge sahip olabilirsiniz.

Doğal Peeling Önerileri
Doğal Peeling Önerileri görsel

Evde Peeling Tarifi

Türk kahvesi, bildiğiniz peeling ürünleri kadar etkilidir. Gözenekleri temizleyici ve ölü derileri giderici etkisi bulunan Türk kahvesini, bir miktar gül suyu ile karıştırdıktan sonra, hafif masaj hareketler ile yuvarlak hareketlerle cildinize masaj yaparak uygulayın. Bu işlem sayesinde, cildinizi de canlandırmış olacaksınız.

Türk kahvesi peelingi sayesinde, peeling sonrası maske uyguladığınızda, maskeden çok daha fazla verim almanızı sağlar. Çünkü peeling sırasında gözenekleriniz açılır, böylece maske uyguladığınızda gözenekler bu işlemden çok daha kısa sürede etkilenir ve maske uygulamanızdan maksimum verim alabilirsiniz.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir