Ciltte Dermaroller ve iple Askılama Tedavisi

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Ciltte Dermaroller ve iple Askılama Tedavisi

Ciltte Dermaroller ve iple Askılama Tedavisi, Dermaroller tedavisi; çok küçük iğneleri olan bu iş için özel olarak tasarlanmış bir cihaz yardımı ile cillteki mevcut probleme yönelik bir takım ilaçların cildin altına enjekte edilmesi yöntemiyle uyguladan bir tedavi yöntemidir.

Dermaroller uygulasında özellikle cildin gergin olmayan kısımlarında kolajen üretimini çoğaltarak ciltteki mevcut bölgenin sıkılaşması ve aynı zamanda cildin lifting etkisi sağlamaktadır. Bu uygulama özellikle göz altlarındaki morlukların tedavisinde son derece etkili bir çözüm yöntemidir. Göz altı morlukların da uygulanan tedavi seçenekleri oldukça fazladır. Örneğin dolgu enjeksiyonu yada mezoterapi ilaçları şeklinde bir takım uygulamalar yapılabilir.

Ciltte Dermaroller ve iple Askılama Tedavisi
Ciltte Dermaroller ve iple Askılama Tedavisi görsel

Diğer bir tedavi şekli olan iple askılama işlemi ise, özellikle kaş kısımlarındaki düşüklük yine boyun ve çene kısımlarındaki belli sarkmalar sonucu olan kötü görüntülerin giderilmesi için kullanılan diğer bir yöntemdir. Bu tedavi süreçleri devam ederken hastaların bu tedaviye yönelik olarak üretilmiş belli ilaçları kullanmalarında onlar için fayda olacaktır.

Tedavi sırasında önerilen bu ürünlerin düzenli olarak kullanılması gerekir. Bu ürünler mevsimine göre hazırlanmaktadır. Örneğin sonbaharda farklı bir ürün ve yine  kışın farklı bir ürün kullanılması gerekir. Özellikle kış aylarında bu ürün kullanılacaksa vitamin ağırlıklı ürünler tercih edilmelidir. Yaz aylarında ise güneşten koruyu etkisi olan ürünler daha çok tercih edilmelidir.

Dermaroller tedavisinde genellikle 4 ila 6 seans uygulama sonrasında iyi bir netice alınır.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir