Çay Ağacı Yağı Ne işe Yarar

SON GÜNCELLEME: Ekim 16, 2017

Çay Ağacı Yağı Ne işe Yarar

Çay Ağacı Yağı Ne işe Yarar, Son yıllarda bayanlar arasında oldukça popüler bir güzellik ürünü, bitkisel bir ürün haline gelen çay ağacı yağı, ciltte görülen sivilcelenmeler, lekeler ve diğer cilt problemlerinin giderilmesinde oldukça faydalıdır. The Body Shop’un yeşil serisinde yer alan ürünlerin hemen hepsi çay ağacı yağı içeriyor. Lokal yağ, yüz yıkama jeli, gündüz kremi, gece kremi, tonik, cilt yatıştırıcı sprey ve daha birçok üründe çay ağacı yağı bulunmaktadır. Peki, bu kadar popüler bir hal alan çay ağacı yağının faydaları nelerdir?

Çay Ağacı Yağı Ne işe Yarar
Çay Ağacı Yağı Ne işe Yarar görsel

Amerika ve Avrupa’dan sonra Türkiye’de de bayanların sıkça kullandığı doğal bakım yağı haline gelen çay ağacı yağı, içerdiği bitkisel özler ve asitler ile, ciltteki sivilcelerin kısa sürede kurumasına yardımcı olur.

İzlerin yanı sıra akne ve siyah noktalar üzerinde de olumlu etkileri bulunan çay ağacı yağı, yağlı ciltlerdeki problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Temizlenmiş cilde uygulayabileceğiniz çay ağacı yağını, gece yatmadan önce uyguladığınızda, sabah uyandığınızda sivilcelerin büyük oranda kuruduğunu gözlemleyeceksiniz. Çay ağacı yağı içeren ürünleri, aktarlardan ya da The Body Shop gibi güzellik mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Ayrıca kontrol et:

Günlük Sakızı Nedir, Faydaları Nelerdir

İÇİNDEKİLER Günlük Sakızı Nedir, Faydaları NelerdirGünlük Sakızı Faydaları günlük sakızı zararları günlük sakızı kullanımı Günlük Sakızı Nedir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir