Bioenerji Şifa Tekniği
Bioenerji Şifa Tekniği

Bioenerji Şifa Tekniği

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Bioenerji Şifa Tekniği
Bioenerji Şifa Tekniği

Dünya tam bir mükemmellik, hareketlilik ve denge içerisinde varlığını sürdürmektedir. Dışarıda meydana gelen bu hareketlilik ve denge hali kendi içimizde de mevcuttur. Bu dengenin özünü ise içimizdeki enerji oluşturmaktadır. Bu enerjinin doğayla ve evrenle denge halinde olmasına biz, bioenerji diyoruz.Bioenerji nedir dersek, bioenerji insanın iç enerjisinin denge halinde olması ve doğal yaşamın ta kendisiyle senkronize olmuş olmasıdır. Bu senkronizasyon bozulduğu vakit bioenerji de azalmakta ve çeşitli hastalıklar ve rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Bioenerji nedir sorusu,  aslında bu şifa tekniği nasıl uygulanır ve işe yarar mı sorularını da beraberinde getiren bir sorudur.

Araştırmalar neticesinde ise insan vücudunda bulunan enerjinin yeniden oluşturulması ve doğru manyetik mesajlar vermek, temelde karşımıza çıkan şeylerdir. Hasta olduğumuzda sık sık moralimizin yüksek tutulması bile buna bir örnek teşkil etmektedir. İçsel motivasyonla bir denge hali kurulmaya çalışılarak, hastalığın negatif etkilerinden arındırılmaktayız. Böylece iyileşme süreci hızlanmaktadır. Vücudumuzdaki enerjinin bazen kullanılamaz veya yetersiz enerji ileten kanalları nedeniyle, akapuntur, refleksoloji gibi çalışmaların yetersiz kaldığı durumlarda başarıyla çıkan bioenerji uzmanı, gerçek bioenerji uzmanıdır. O yüzden her bioenerji uzmanına da sığınmamak gerekmektedir. Bioenerji nedir sorusunu sizin kafanızdan yaptığı başarılı çalışmalarla silebilmelidir. Ayrıca gerçek bioenerji uzmanı kişiye sorunun ne olduğunu sorma ihtiyacı hissetmemektedir çünkü hastanın durumu hakkında zaten bilgi sahibidir. Her ne kadar bioenerji şifa tekniğinin birden çok çeşidi varmış gibi gözükse de, temelde enerji tektir. Buna biz sıfır enerjisi diyebiliriz. Sürekli bir dönüşüm hali söz konusudur. Hareket enerjisinin potansiyel enerjiye dönüşümü gibi. Enerji asla kaybolmaz.

Bioenerji şifa tekniğinde, konsantrasyon ve motivasyon bioenerji çalışmalarının ön hazırlığını oluşturmaktadır. Uzman, istediğine yoğunlaşabilme yeteneğini profesyonel seviyede tutmalı. Tekniğin uygulandığı kişiyle pozitif ilişki kurulması da tedavi için en önemli adımlardan bir tanesidir. Uyuyan güzelliği uyandırmak, dışarı çıkarmak anlamlarında kullanılan teknik sevgi içerisinde gerçekleştirilmesi de büyük öneme sahiptir. Hiçkimse kendisine düşman birinden etkilenmez ve ona uyum sağlamak istemez. Bu yüzden şifa uygulanan kişi uzman dışında dışarıdan gelebilecek her türlü müdahaleye kapatılarak sadece pozitifliğe odaklanmalıdır.

Ayrıca kontrol et:

Felçli Hastalar Ne Kadar Yaşar

İÇİNDEKİLER Felçli Hastalar Ne Kadar YaşarFelcin Nedenleri NelerdirFelçli Hastalar Ne Kadar Sürede İyileşirFelç Belirtileri Nelerdir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir