Basen İnceltmek İçin En İyi Sonucu Veren Diyet Listesi

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Bazı kişilerde basen bölgesi geniş bir yapıya sahiptir. Bu fazlalıkların olduğu bölgeyi inceltmek için öncelikle istikrarlı olmak gerekiyor. Kilo vermek sabır isteyen bir süreçtir. Kilo vermek için adım atmaya karar verilirken öncelikli amaç hızlı değil sağlıklı kilo vermek olmalıdır. En sık görülen kilo problemlerinin olduğu bölgelerden birisi de basen bölgesidir.

Basen bölgesinde fazlalıkları gidermek için masaj yapmak sarkmayı önler. Bu diyeti yapmak isteyenlerin basen eritme konusunda dikkat etmeleri gereken konun başında su tüketimi gelir. Sabah bir bardak ılık su, limon ve bal karışımı düzenli olarak tüketilmelidir. Bu bölge için yapılması gereken basen eritme diyeti spor ile desteklendiği zaman daha verimli ve daha hızlı sonuçlar verecektir.

Basen İnceltmek İçin Bir Günlük Diyet Programı

Kahvaltı

Uyanıldığında 1 su bardağı limon, ılık su, bal

1 tane kabuklu elma

1 tane şeftali

Ara Öğün

1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız peynir

Öğle Yemeği

Derisiz ve yağsız 1 porsiyon tavuk ızgara

Bol yeşillik ile hazırlanmış salata

Ara Öğün

1 tane kabuklu elma

5 adet yulaflı içeren bisküvi

Akşam Yemeği

Yeşil salata

Zeytinyağlı yeşil fasulye

1 dilim kepekli ekmek

Gece

Tarçın ile ılık süt karıştırılarak içilir.

Gün içerisinde 1,5 litre ve daha fazla su tüketilmelidir. Yedi gün boyunca düzenli ve istikrarlı şekilde devam edilen bu diyet sonucunda ideal görüntü sağlanıyor.

Basen Eritmek İçin Çay Tarifi

Malzemeler:

Bir tutam sinameki, bir tutam rezene, bir tutam kuşburnu, bir tutam funda yaprağı, bir tutam papatya.

Yapılışı

Bir cezveye su konulur ve kaynamadan ısınması sağlanır. Su ısındıktan sonra malzemeleri teker teker üzerine eklenir. Yaklaşık olarak 5 dakika kadar demlenmesi için beklenir. Çayın inceltme ve zayıflatma etkisini en iyi şekilde göstermesi için iyi bir şekilde demlenmiş olması gerekiyor.

İyice demlenen basen eritmeye yardımcı bu çay günde iki öğün sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra tüketilmesi öneriliyor. 10 gün boyunca düzenli olarak kullanılan bu çay diyeti etkisi gözle görülür nitelikte oluyor. Vücudu sıklaştıran ve basen incelten bu çay diyeti özellikle hanımların ilgi odağı konumundadır.

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir