Arpacığa Ne iyi Gelir
Arpacığa Ne iyi Gelir

Arpacığa Ne iyi Gelir

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Arpacığa Ne iyi Gelir
Arpacığa Ne iyi Gelir

Arpacığa Ne iyi Gelir Arpacık göz kenarında veya çevresinde yol açan şişkinlik yapan bir hastalıktır. Bu rahatsızlık ağrı yapan bir şişkinlikten oluşmaktadır. Gözde büyüyen bu şişlik günden güne daha ağrılı bir hale gelir.

Arpacığa Ne iyi Gelir Kefir:

Yüksek oranda probiyotik içeren kefir arpacığa iyi gelen besinler arasındadır. Özellikle arpacık oluşumundan önce düzenli olarak kullanılması arpacığa karşı koruma sağlayacaktır. Arpacık rahatsızlığı sırasında kefir alınımıyla vücutta hastalığa karşı önleyici etkiler görülmeye başlanmaktadır. Ayrıca kefirin içerdiği B vitamini ile arpacık kısa sürede iyileşme belirtileri gösterecektir.

Arpacığa Ne iyi Gelir Sarımsak:

Sarımsağın mikropları öldürücü etkisi vardır. Bu tür hastalıklarda rahatça kullanılabilecek olan sarımsak ile etkili sonuçlar almak mümkündür. Sarımsak ister yemeklerde ister çiğ yenerek kullanılabilir. Kişiler isterse sarımsağı göz üzerinde bekleterek de etkili sonuçlar alabilirler. Bu hastalık sırasında mümkün olduğu kadar sarımsak alımı arttırılmalıdır. Bu hastalığın önlenmesi ve tedavisi için doğru bir karar olacaktır.

Arpacığa Ne iyi Gelir Zerdeçal:

Arpacığa iyi gelen diğer besinler arasında zerdeçal vardır. Mikroplara karşı en etkili savunmayı sağlayan zerdeçal arpacığın tedavisini hızlandıracaktır. Ayrıca içerdiği yüksek orandaki antioksidan ile arpacık ve diğer hastalıkların oluşmasını engelleyecektir.

Arpacığa Ne iyi Gelir Papatya çayı:

Arpacığa iyi gelen diğer şifalı bitkiler arasında papatya vardır. Bu bitkinin demlenip içilmesiyle arpacık tedavisi hızlı bir sürece girebilir. Özellikle bu rahatsızlık için düzenli olarak günde 2 bardak papatya çayı ile arpacık sorunu kesin olarak ortadan kalkacaktır.

Arpacık gözde çıktığında ilk başlarda acı verebilir. Eğer besinler arpacık için yeterli olmadıysa doktorunuza başvurarak göz damlası isteyebilirsiniz. Eğer göz damlası da işe yaramaz ise küçük bir operasyon ile arpacık gözden çıkarılır.

Ayrıca kontrol et:

Sinüzite Ne İyi Gelir?

İÇİNDEKİLER Sinüzite Ne İyi Gelir?Tuzlu SuGreyfurt ile Sinüzüt TedavisiSıcak Su ile Sinüzit TedavisiSarımsak ile Sinüzit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir