Ahmet Maranki Kemik Erimesi Tedavisi

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

Ahmet Maranki Kemik Erimesi Tedavisi

Ahmet Maranki Kemik Erimesi Tedavisi, Profesör Doktor Ahmet Maranki kemik erimesi tedavisi için özel çorba ve bitkisel formüller öneriyor. Kemik erimesi hastalıklarınızın önüne geçmek için, sağlıklı beslenerek, kemik erimesini önleyecek bitkiler, vitaminler ve besin maddeleri almanız gerekmektedir.

Kemik erimesine
tıp dilinde “osteoporoz” adı verilmektedir. Kemiklerin bir süre sonra incelmesi ve zayıflaması sonucunda oluşan ve kırılma sonucu boy gösteren bir hastalık olan kemik erimesi genel olarak kadınlarda 43 yaşından sonra görülmektedir. Erkeklerde 45 li yaşlardan sonra kendini gösteren kemik erimesi hastalığına bitkisel formüller uygulayabilirsiniz.

Osteoporoz genel olarak sırt ağrıları,boy kısalması yada bacaklara giren kramplar ile kendini belli edebilir. Kemik erimesine karşı, Profesör Doktor Ahmet Maranki maydanoz, karabiber, soya ve fasulyeler, lahana gibi besinler öneriyor.

Ahmet Maranki Kemik Erimesi Tedavisi
Ahmet Maranki Kemik Erimesi Tedavisi görsel

Kemik erimesine karşı diyet çorbası ;Büyük bir kabın içerisine bol miktarda balık kılçığı atın bu kılçıkların denizdeki balıklardan olduğundan emin olmalısınız. Örneğin; kuzu balığı, gride gibi balıkların kılçıkları olmalıdır. Daha sonra kılçıkları bir tülbent’in içerisine koyun ve düğüm yapın. Bu işlemden sonra kabı 30 dakika kaynatınız. Bir miktar lahana, karahindiba, marul, maydanoz, semiz otu gibi kemik erimesine karşı en kuvvetli bitkileri ve besinleri ekleyin. Bu işlemden sonra yeşillikleri yumuşayıncaya kadar kaynatmaya devam edin.

 

Karışıma tuz ve biber ekleyin. Servis yapmadan önce balık kılçıklarını kaldırın. Avokado ve karabiber ekleyerek bu bitki çorbasının servisini yapabilir, içebilirsiniz. Bu oluşturduğumuz çorbada bol miktarda kalsiyum, magnezyum ve C vitamini içermektedir. Kemik erimesi hastalığına karşı en değerli çorbadır. Sağlıklı günler.

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir