1 Günlük Diyet Listesi

SON GÜNCELLEME: Ağustos 7, 2018

1 Günlük Diyet Listesi

1 Günlük Diyet Listesi, 1 günlük diyet, 1 günlük diyet listesi, 1 günlük diyet programı, 1 günlük zayıflama formülü ne işimize yarayabilir ki? Böyle düşünmemelisiniz. Neden mi? Vücutta birikmiş kilonun gitmesini kolaylaştırmak ve toksin atmayı hızlandırmak için 1 güne mahsus olarak, sulu diyet yapmanızı, kuytu.net olarak öneriyoruz. Detoks gününün en büyük özelliği sadece kilo vermeyi hızlandırması değil, aynı zamanda karaciğeri ve safra kesesini temizlemesi, pankreası bir gün bile olsa dinlendirmesi, mide ve bağırsakların bol sıvı ve hazmı kolay bir gıda rejimiyle daha sağlıklı hale getirmesi.

1 Günlük Diyet Listesi
1 Günlük Diyet Listesi görsel

Diyet Listesi

Detoksu günlerce yapmak sağlık açısından sakıncalıdır. İnatçı kabızlığı olanlar varsa, bir gece önce yatmadan 2-3 çorba kaşığı Hint yağının biraz portakal suyuyla karıştırıp içebilirler veya 3 kaşık kalsine magnezyum preparatlarından kullanabilirler. Detoks günü ekstra 1.5 veya 2 litre ılık su içtiğinizden emin olun. Bunun için ölçekli pet şişeleri kullanabilirsiniz. Bol, bol idrarınızı yapmaya çıktığınızı fark etmelisiniz. Bugün hazırlayacağınız çorbaya sadece bir çimdik tuz koyacaksınız. Çünkü fazla tuz, suyu vücutta tutar, ödem oluşturur ve gereksiz yere şişkinliğe neden olabilir. Sebzeler ile çok gaz sorunu yaşayanlar için yapacakları çorbanın içine biraz daha kimyon katabilirler. 1 günlük uygulayacağınız diyet vücudunuzdaki toksinleri atmanıza ve organlarınızın daha iyi çalışmasına yardımcı olacaktır.

 

Ayda belirli günler seçerek 1 günlük diyet uygulaması yapmanız, iyi olacaktır. Aynı zamanda diyet programı günleri veya dışında bitkisel çaylardan rezene çayını sevmenizi ve günlük olarak olmasa bile 2-3 günde bir bu çayı içmenizi öneriyoruz.

 

1 günlük diyet programı; Sabah ılık, ballı, limonlu suyunuzu içmelisiniz. Ardından 1 kâse yeşil erik kompostosu tüketeceksiniz. Öğlene doğru bir kâse daha taze yeşil erik kompostosu içmelisiniz. Saat 12:00’den akşama kadar 2 litre su içerek bahar detoksu çorbasından içebilirsiniz. Bu çorba ne sıcak ne de soğuk olmalı. Ayrıca her iki saatte bir, bir kâse içebilirsiniz. Eğer akşama doğru içiniz çok bayılmaya başlarsa ve kendinizi yorgun, halsiz hissederseniz, ağzınıza sarı leblebi atabilirsiniz. 1-2 adet badem veya 2-3 adet ceviz yiyebilirsiniz. Sağlıklı günler.

 

Ayrıca kontrol et:

Boyun Fıtığına Hangi Bölüm Bakar

Boyun fıtığına hangi bölüm bakar, boyun fıtığı boyun omurları arasında yer alan kıkırdakların bazı nedenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir